Prijava

Pričajte.Ja ga iskreno,iz dubine duše,mrzim.

nisam gledao ali bilo koji film koji se reklamira u nedogled, sa 14d kurcima palcima po meni je govno

Govno koje je ispustilo govno koje je neko progutao i opet napravio od toga govno!

govno na kub, gledao sam i ozbiljno sam zažalio zbog toga

Film je objasnio! Ocigledno neki nisu shvatili poruku.

Dakle slobo,pričaj šta ti se najviše svidelo u filmu?
Priča koja je ukradena iz pokahontas?
Štrumfovi na steroidima?
Gluma koja je u rangu glume u filmu "Asian milf"?

P.S.
Meni se jedino u fimu svidelo,bajno poprsije gospe Mišel Rodrigez.(mala meksikanka)

Говно и болу очи кад се гледа у бијоскопима.

Nije govno. Sranje je.

Ovaj selja James Cameron oće i drugi deo da snima.MORE MRŠ!

До јаја филм. Ја сам гледо с оне наочаре, и наш који трип ко да су они плави људи око мене, а брате има и пуцање и акција, значи све оно врх. И дуго траје да нисам џаба бацио 300 кинти.

Pa svidilo mi se ono drvo njihovo strasno, podsjeca me na Tita i to vrijeme, tako znas...

Тебрекс, начи ја још оно сортацима гледо наварен, начи врх. Оно брате има и радњу филм, ал оно нас болело курац били наварени само глеамо како се рокају они плависвемирци, брате и дође баја личи на Ђуса и рокне их из пушке значи објаснијо.

АВАТАР ЈЕ ЈЕБЕНА ОБРАДА ОНОГ ФИЛМА ЗА КЛИНЦЕ, КАД ОНАЈ МАЛИ ПРОПАДА КРОЗ ЗЕМЉУ ПА МЕЊА ОБЛИК, НЕКИ МИНИМОИ! ТАКО НЕШТО...

Тебрекс, начи ја још оно сортацима гледо наварен

Onda još i razumem da ti se sviđa film.

Pogledate malo neki kvalitetan za promenu, ne daj Bože pročitate neku knjigu..Čudo kakvo govno je naspadan marketing u stanju da proda.

Тебрекс, начи ја још оно сортацима гледо наварен

Znaci ja nisam prvi put jer sam htio da pogledam pravo, a drugi put nisam imao sve toliko kesa i prodje me zelja... A pitam se jel i navaren mogu osjetiti komunizam u filmu?

Imaju ljudi čudnu potrebu da, što je god popularno, pljuju i mrze ( s tim što mi je nejasno kako neko može da mrzi film).
Avatar nije originalan. Ali nije pravljen da bude originalan, no da se naklepa para. Ne vidim da je otvorena tema za svaku hepi end akciono/ romantičnu avanturicu. A ima ih dosta.
Kao što pljujete 3d, tako su ljudi pljuvali i televizor u boji, cdeove dok su koristili flopije i da ne nabrajam.