Prijava

Минимои, Бурзум минимои

Pokahontas,more,si video edit na prosloj strani?

burzume, s kim se svađaš :)

Ал брате ипак оно маратонци су наачи.

Ne mrzim film - boli me kurac za njega. Ne vidim ni potrebu postojanja ove teme. Read some books!

Ал брате ипак оно маратонци су наачи.

Jeste, kad kažu Pantelija je umro, a bate Pantelija im ni ne ostavi keš a oni se ispalili! Ahaha ako su se smorili brate nije im bilo dobro, ja i ortaci se povaljali, realno!

E ovo trea pogledati, pa baciti neku konkretnu raspravu :)!

http://www.dodaj.rs/f/8/Kk/4bR73MFw/memento.jpg

А брате кад чича пуца из пушке који врх а кад меси оној маторој рави сисе који краљ матори хахахахахаха

Haha a čiča u kolicima, haha koja botina! Realno!

Е а брате кад снима лик Миркову рибу брате и виче купачице моја хахаххахаха наачи филм. И оно брате пролазе неке пичке брате оно мислим реално кроз крај брате а ја и ортаци брате вичемо купачице моја који смо шмекери а брате фазон оне се окрену а ми само блејимо фазон оно да их испоштујемо.

Е брате то бамби гледо сам и тај филм брате ал мојне гледаш до крају убију му на крају ону козу која му је фазон кева. Брате нема у три де ал је врх.

Mada meni je od ćirilice najači Četvrti čovek, brate Nikola Kojo dovati snajper i sve ih sjebe realno, skine ih u glavu da im hedaru, a oni ga ni ne izvale kad su kreteni haha! A on je car, kako ih je samo pocepao znači najači film realno. Totalno je brutalan, Nikola Kojo legenda! Ako nije daj vas da vidim overite des ljudi snajpom ko Džoni, da odradili bi kad bi imali muda znam al nemate. Realno. A ja i ortaci se iskrivili kad je Nikola Kojo prdno! To je realno naača fora. Realno.

Al i to što kažeš nema u tride.

Ал брате кад убије брате оног лика брате што је као мафијаш брате и кад јебе ону пичку, начи мени је то реално највећи врх.