Prijava

Ја само Мај Плејер играм, узео сам да будем плеј, драфтовали ме Лејкерси па ме сморили... Отишао у Мајами, завршили 4. у конференцији, налетели на Булсе, ту Роузу ништа нисам могао да радим па су нас 4-3 победили јбг... Затражио трејд, сад прешао у Селтиксе, арчимо целу лигу :D Много је добра игра, страшно је добро одрађена, само ме нервирају они "комерцијални" моменти, што неко већ рече.

Малопре одиграо најбољу утакмицу у каријери (My player), рек'о да оживим мало тему и да се курчим.

41 поен, шут из игре 14/19, за три 1/2, слободна бацања 12/13
12 скокова, од тога 7 у нападу
10 асистенција
13 украдених лопти, НБА рекорд

И све то на најтежем нивоу (Hall Of Fame).

Игра ли неко уопште ово? Ја традиционално играм две утакмице дневно, 12 минута четвртине, једну изјутра за расањивање, једну увече пред спавање, ако имам времена. Остала ми још једна утакмица до краја регуларног дела сезоне. Иначе, печовао сам игрицу, далеко је боље, има неке ситније исправке које живот значе.

Ja imadem nba live 2003 i njega igram redovno

пеки ја сад завршио другу сезону на мај плејеру са селтиксима... узео сам мвп и мост импрувд плејер, и мвп финала, тукли смо оклахому 4:1 (: на којој си позицији?

Sub Focus
пеки ја сад завршио другу сезону на мај плејеру са селтиксима... узео сам мвп и мост импрувд плејер, и мвп финала, тукли смо оклахому 4:1 (: на којој си позицији?

Плеј, мада ме ставља и на SG зато што сам висок (ставио 193 висину), а и да би и Вестбрук имао минутажу. На којој тежини играш, и колико четвртине? Код мене је најтеже и 12 минута, да буде што реалније. :)

Играм баш у тој Оклахоми коју помињеш. Требало ми је пола сезоне да изгурам Вестбрука на клупу и постанем стартер.

Ја стварно не знам како имате воље играти две сезоне од 82 текме+ 4 пред почетак.

Peki daj ako može na pvt za torrent, da skinem ovo, vjerujem da si i ti skidao. Ja gledam ove neke torrente dosta negativnih komentara pa mi belaj da skinem a da ne radi.

Ај саћу да ти пошаљем линк до овога што сам ја скидао. Баш сам скоро скидао, загубио се ЦД ортаку од кога сам први пут узимао, после сам реинсталирао систем на компу па морао да скидам игру. Послаћу ти и линк за печ као и упутство за инсталацију, реално, без печа нема играња.

Плеј, мада ме ставља и на SG зато што сам висок (ставио 193 висину), а и да би и Вестбрук имао минутажу. На којој тежини играш, и колико четвртине? Код мене је најтеже и 12 минута, да буде што реалније. :)

Играм баш у тој Оклахоми коју помињеш. Требало ми је пола сезоне да изгурам Вестбрука на клупу и постанем стартер.

Што се позиције тиче, иста је ситуација, чак и што се висине тиче (ставио сам своју праву висину), само што сам ја у првој сезони пребринуо проблем око минутаже, гурали ме на клупу у Лејкерсима и Мајамију... На крају сезоне завршим као пети у конференцији са Мајамијем и испаднемо одмах у првој рунди плеј офа.

Кад сам мало више скил поена набио и мало набуџио шут, наместио сам да имам исти шут као Кармело, тај ми највише одговара. Не машим за 2, и за 3 имам скоро увек проценат преко 50%, па смо јебали кеву у другој сезони, 51-31 у регуларном делу, против Филаделфије 4:0, Милвокија 4:0, Мајамија 4:3 и на крају Оклахоме 4:1 (:

Тежина је чини ми се халл оф фаме, то сам намештао још кад сам инсталирао игру, а то је било прилично давно, од зимус сам набио преко 150 сати играња (: четвртине су ми по пет минута, немам ја живаца да играм 12 :D

едит: јел могу да куцам ово цитат-татиц ћирилицом кад квотујем? мрзи ме да мењам на латиницу а никако да приупитам :D

реално, без печа нема играња.

Ma ove nove igre sve bagovane, kada samo pogledam ovaj GTA 4, 14GB veličina igre, a trebaš četeres nekih vragova da igraš kako treba uz igru.
Aj šibni link pa da skida preko noći :)

едит: јел могу да куцам ово цитат-татиц ћирилицом кад квотујем? мрзи ме да мењам на латиницу а никако да приупитам :D

Да. Може латиница и ћирилица (штавише, може и мешано).

едит: јел могу да куцам ово цитат-татиц ћирилицом кад квотујем? мрзи ме да мењам на латиницу а никако да приупитам :D

Можеш, ја сам то управо урадио. :)

Цар
Ја стварно не знам како имате воље играти две сезоне од 82 текме+ 4 пред почетак.

Јебига, ко воли. Мени је то практично једина игра коју играм на компу, а и то не играм много. Најреалнија симулација неког спорта до сад, а ја то воли. :)

лол сад сам укапирао да сам на једној истој страни два пута објашњавао шта сам радио у првој сезони :DD

Skinuo sam i igram. Mnogo dobra stvar, inače hvala Peki.
Poslednja igra što se tiče simulacije košarke a da sam igrao je bila "NBA LIVE 07 " ja mislim, i u poređenju sa ovim je nula.
Ako poredim onda je to kao da poredimo Virtua Tennis sa Top Spinom, što je nemoguće.
Mnogo je dobro što postoje greške, izgubljene lopte, probijanja itd. Dosta dobro.
Igraću My Player pa ću da vidim kako će ići,

Peki aj i meni pošalji link za skidanje i uputstvo...

EDIT: Ili ti prezlo...

Пеки, пошаљи и мени, молим те. :)

'Оћете упутство како да лагано играте Мај Плејер мод са било којим постојећим играчем? Дакле, све имате исто као и он, статистика, опрема, оцене, тим. :)

Ihh to nije fazon, gubi se čar igranja, bolje ovako od nule se probijaš do vrha.

Peki zašto mi stalno izbacuje da igram kao MY PLAYER, kada izaberem običnu utakmicu da igram, ono oću da igram sa lejkersima a dobijem da samo navodim Fišera po terenu, ne znam kako da vratim u normalu, ima li pomoći ? :/

Иди под "Controller settings" и нађи "preferred position" па промени на "none" уместо "point guard".