Prijava

Bravo matori, zahvaljujem još jednom.
Inače igra mi se sviđa, fino je za vidjeti da nije lagana, treba malo muke i nauke da uđeš u neki ritam. :)

Јебига, ко воли. Мени је то практично једина игра коју играм на компу, а и то не играм много. Најреалнија симулација неког спорта до сад, а ја то воли. :)

Ма разумем. Ја бих пре обрн'о 4 сезоне од по 29 него пола сезоне од 82. Требало би да ставе подешавања дужине сезоне. А да је реална, то стоји.

Da malo osvježim temu.

Igram kao lud, što bi se reklo. Evo npr danas sam odigrao cirka 13 sati. Veoma zarazno, da li je jebemliga što volim ovaj sport i što sam nekada trenirao ili što je jebeno realno odrađeno, ali kako god, jebe u ćilu.
Upao sam kao 13 pik, u drugom krubu za Indianu, igram kao plej, visinu sam stavio svoju 197cm a težina je 88kg. Jedina stvar sa kojom se ne ponosim je to što sam preko čit endžina sebi upisao 40 000 skil bodeva, pa sam ga malo napucao, sada je overall 51.
Igram 12 minuta četvrtine, tako je najrealnije. Po utakmici dobijam možda 10-ak minuta, ali polako se povećava minutaža. Kouč me vjerovatno zbog visine ponekad' stavi da igram beka šutera i ne snalazim se baš najbolje, ajd u napadu više manje, ali odbrana je pušiona, posebno kada naletim na igrače tipa Vince Carter.
Ekipa ima omjer 7-6 za sada, dosta su slabi ovi moji, mnogo mašaju, jedino onaj Grejndžer jebe kevu, ima 19 poena po utakmici.
Ja imam 7 bodeva po utakmici, i 3 asistencije, one ocjene timske su mi prosječno C+.
Inače igram za letvicu niže od teržine HALL OF FAME. Iako sam na početku igrao PRO, kasnije sam prebacio na ovo malo teže i moram reći da nema neke razlike.
Sve u svemu igrica jebe i oralno i analno, mnogo sam odlijepio. Toliko od mene za sada. :)

I ja sam kao i doticni gospodin sljukasti tukao igricu ceo dan kad sam poceo. Ogulio jagodice na prstima od dzojstika. Upao sam kao ne znam koji pik u Vasington i tamo zaredjo poraze kao jebeni retard. Nisam ja toliko kriv koliko moji slepci nista ne znaju. Inace igram krilo, mada mogu i krilnog centra i centra. Ne mogu ostale pozicije jer sam spor u picku materinu. I tako posle, lupam, 10 uzastopnih poraza zatrazim trejd i odem u San Antonio. Tamo procvetam. Jedino me jebe marmun Hill koji zasere pola akcija na mecu, jebem ga u usta sebicna. Zbog njega uglavnom gubim. Pre neki dan sam prvi put zakuco! Fak jea. Preko Novickog i jos jednog delije. Jebo sam im kevu. Igra arci!

Po utakmici dobijam možda 10-ak minuta, ali polako se povećava minutaža

Ja imam 7 bodeva po utakmici, i 3 asistencije, one ocjene timske su mi prosječno C+.

Мораш да повећаш просечну оцену, минимум на А- ако хоћеш да ти се брже повећава минутажа. Играј сигурну одбрану, пази на избор шутева у нападу и на игру у транзицији и лагано ћеш имати оцену преко А-.

Dobar si.
A mene interesuje koju kameru koristite, ovu TURBO što je kao DEFAULT, ili neku drugu, ja sam pokušavao sa onom što se okreće kada npr. oduzme ekipa loptu, tj. kamera je uprta u odbranu konstantno ali nekako mi nije baš odgovarala u odbrani, pa sam vrnuo na ovu TURBO da i kada me napadaju gledam u njih s čela. Najviše me nervira npr. kada držim pleja i lopta ode na krilo i upičkumaternu ne vidim je, i ne znam šta namjeravaju.
I još koje kontrole koristite, tj. kako ste ih rasporedili? Ja imam ovaj GENERIC USB džojstik i jebeno ne znam bruku nekih finti da uradim, ili ne može il numem. Npr onaj spin, to nikada, kontam da je crklo to dugme . lol

Ја имам неки солидан џојскит Лоџитеков који највише личи на онај са Сони двојке.

Користим "турбо" камеру, најодаљенију како бих могао да имам што бољи преглед игре.

Контроле на џојстику су по дифолту.

Што се тиче тих потеза које ти не радиш. Моја препорука ти је да узмеш неког доброг плеја или бека (Рондо, Вејд, може чак и Леброн), да одеш на фристајл тренинг у главном менију и да листаш потезе доле, лепо ће ти писати како да радиш сваки потез. То све под условом да користиш дифолт распоређене контроле, јер ћеш у супротном да се погубиш. У суштини, све финте ти се своде на коришћење L1 тастера и левог аналога.

Е да, и постоји један много кул лик, Крис Смув:

http://www.youtube.com/user/Smoove7182954

Имате на његовом каналу клипове за НБА 2к11, лик јебе кеву како игра. Крените од почетка, има много тога корисног, ја сам многе форе од њега покупио.

Е да, и постоји један много кул лик, Крис Смув

Daaa, baš sam danas gledao njegove trikove, najviše volim ovaj ankle brejker, uz dobru poziciju 80% poen.
A moraću nekako da upraskam neke poteze, ono da fintiram malo.
Jedan savjet, ako igrate i ide vas šut ne mjenjajte ništa, ja sam usro pa sam promjenio skok šut i zaboravio koji je bio, sledećih 10 utakmica neće u koš da je jebeš, sada sam stavio Pol Pirsove načine šutiranja i ide dobro.
Inače tražih trejd i došao u Oklahomu, oni dali Pejsersima onog Forda .
Pregazio sam 70% sezone, imamo skor 39-28, ja sam igrao skoro svaku utakmicu do kraja, neke sam simulirao, to samo one u kojima gubim po 30 razlike pa me mrzi igrati. Napucao sam ga ono solidno, imam overall 62. Prosječno dajem 14 bodeva i 4 asistencije, napredujem opasno. Kontam da ćemo u plejof ali tamo će da bude veselo, ne vjerujem da ćemo dalje.
P.S. DURANT JEBE KEVU!

Зна ли ко како да склоним оне досадне делове између полувремена и четвртина, и генерално код измена, кад ми показује гомилу статистике, тренере како стоје, публику како скаче, резерве како се смарају на клупи и сличне глупости?

Čisto sumnjam da to možeš ukinut'. Mene jedino nervira kada se izvrši neka izmjena pa onda sa lijeve strane iskoči ono i stoji 20 sekundi, IKS puta nam zabiju koš baš zato što ja od toga ništa ne vidim.

ја се угурам у рекет кад се то деси, смањујем вероватноћу да ће да се пробију до коша, правим гужву и те ствари :D

Peki jesi tražio ti neki EVROPSKI peč, da postoje ovi naši jevropski timovi?

Igrao sam pre par dana ovo i razbijao sam sve redom. Nije loša igra samo ima nekih nelogičnosti.

Igrica je odlična, ja doduše igram dosta My Player mode, play sam u Lakers-ima :D Draftovali me. Sad sam počeo novu sezonu otkako sam reinstalirao sistem. Imam 24 poena po utakmici, 5 as 5 sk 2uk i to u rookie sezoni. I to mi je jedina mana na igrici. Najbolji sam igrač lige, a ne idem na all star. To mi je sranje opasno.

Je l igrate po 12 minuta četvrtine ili manje?
Za tebe crno pretpostavljam da igraš 12.
Ja sam pred kraj sezone, trebam u plejof, igram sa Oklahomom.

Ја играм на 8 минута. 5 ми мало а 10 много, па заокружио на курцу те носам.

12 sam prebacio skoro, zadnjih 10. 30 sam odigrao na 5 minuta, pa mi to kvari proseke mnogo. Sad bez tripldabla ne prođem nijednu skoro ;)

Ја само да се јавим да јебем у Булсома, и да ми је оцена Б+. И да сам у прошлој утакмици дао око 36 поена, 11 тројки. :)

šljukasta prezla
Peki jesi tražio ti neki EVROPSKI peč, da postoje ovi naši jevropski timovi?

Неки лик је имао идеју да прави то, и почео је, али је попиздео на другом апдејту и остало је на осам репрезентација и неколико тимова. Имаш то, тражи по нету, ако ја нађем и ако ме не мрзи, оставићу овде. Није ми нешто било привлачно за скидање...

Иначе, ја почео нови мај плејер, зовем се Петар Петровић, иако ми није то право презиме, али је кул зато што коментатор уме да прочита Петровић, па буде онај фазон кад погодим, он се раздере "Петровиииич". :)

Играм плеја у Хјустону, изабран као 14. пик, прошлу утакмицу прву стартовао против Лејкерса што је ривал, па ми се дуплирали поени, а имао сам 21 асистенцију. Минга храним лоптама. Не овог нашег са сајта, него оног кинеског.