Како сте замишљали поједине чланове док нисте сазнали како изгледају?

  1. Страјко, може и на основу слика, само је поента да си прво комуницирао са неким, а тек после видео како изгледа,

  2. Jbt strašno, ja o svima imam ok mišljenje, niko mi ne ide na živce, svi oni što su mi delovali nadrkano sad su mi do jaja i onda dođem na ovu temu i pročitam sve najgore o sebi. Ali dobro, nema veze, šta da se radi...

  3. Nemoj slučajno da pohvališ nekog ko tebe nije... :)

    Хаххахахахахахах, добро ме подсети:

    Фејзбукманијак- прелеп лик, много лепши него што круже приче на сајту. Препрелеп. Ја да сам риба...

  4. - Војтек- Брката педерчина, али занимљив лик. Онај легендарни аватар је крив за то, извини Војо :)

    Свиђа ми се како ниси написао да си омашио. :)

    Данкан - мислио да изгледа ко лик по коме је узео ник. Зајеб.
    Сурови - мислио да је висок и црн. Зајеб.
    Бурзум - мислио да има кратку косу и да фура Имортал мајице. Зајеб.
    Урош - мислио дизгледа буквално исто ко Вуди Ален. Зајеб.
    Борко - мислио дима бркове. Зајеб.
    Енергија - мислио да је нека хипстерка. Зајеб.
    Бвдлга - мислио да ће на окупљању дупали бакљу. Зајеб.
    Електричар - сам мислио да је огроман чоек. Зајеб.
    Блека - мислио дима косицу ко (што ће се касније испоставити) Мрмун. Зајеб. Са друге стране, Мрмуна сам замишљао таки каки јесте.
    Хуго - мислио да ће се, неким чудом, испоставити да није жарковачка дроља каквом ми се одувек чинио. Зајеб.
    Дрол - мислио сам дима триес година и да је два са два. Зајеб.

  5. Ne znam sa kim sam divanio kada sam rekao da je lepo što smo se svi tako okupili i upoznali, ali to ima jednu lošu stranu... nema više kvalitetnog hejta.
    Ne govorim vam više ono što mislim, jbg... Ranije sam mogao, sad mi nekako glupo. Da li sam ja pičkica ili je i kod vas tako?

  6. Утунтављено ти говно размазано у гаћама, што си се усро кад си ме видео, леголасу жарковачки!

  7. Наџак,надам се да ниси погрешно сконтала, само сам знао како изгледаш, па те нисам замишљао. Имаш + од мене:)

  8. Имаш смајли, Бојо, дакле омашио сам :))

    Минже Монже, шта да ти каже твој брат... Имам исти проблем, мислим да смо пичкице уствари. Оне најобичније.

  9. Babo jel' se zajebavaš...? Reci da, molim te... O.o

    @Dunc
    cavulje one nedojebane :)

  10. Vojteče tebe sam zamišljao kao fer plej lika, a onda reče da u tuči prvo šutiraš u jaja, a posle toga brkneš protivniku prst u oko, kvaran si :) lololololo

  11. A da, Huga nisam zamisljala, ali ga znam bre odnekud, seticu se jednom i naci cu ga u gradu...ovaj, Zarkovu:))
    Za njojteka sam mislila da je smor, nismo mnogo komunicirali uzivo, ali me razuverio kad sam ga videla onako pjanog, ima coek dusu, jes da teo me prodaje, ali oprosteno!:))

  12. Ma brate sve je to super nego ispade da sam ja jedina osoba koja kači neke tamo bezveze slike, kao da sam ne znam šta uradila. Nebitno. Ok je sve...

  13. li me razuverio kad sam ga videla onako pjanog, ima coek dusu, jes da teo me prodaje, ali oprosteno!:))

    Лепо ја кажем, жидов бре. Тај би прдо цео видиковац за петопарац.

    Елем, нема шансе да ме знаш, то смо већ апсолвирали:)

    ЕДИТ: Шта си се примила, нико није рекао да су безвезе.ШАЛА, скапирај!

  14. Страјко, може и на основу слика, само је поента да си прво комуницирао са неким, а тек после видео како изгледа,

    Dobro, 'ajd onda da se okušam na osnovu one fensi teme sa slikama...prvo mišljenje zasnovano na avatarima uglavnom
    Facafacaa-mislio sam da je stariji, ustvari prosečan mladić, fin, zdrav prav...
    Slavk0 - isto kao facafacaa, samo sam mislio da je kulji :)
    messalina - mislio sam da je brezobraznija, a fina djevojka inače
    Duncan - okoreli navijač (prvi utisak), zapravo ni blizu, kao što rekoh fin,zdrav, prav, simpatičan
    Smarko - ženskastiji nego sam mislio, verovatno jer je prelep
    Katija - nisam je zamišljao, dok nisam video slike :))
    nadžak baba - nisam ni stigao da je zamislim a stavila je slike...
    džimi - veći fenser nego što se predstavlja
    peki - mnogo bebastiji (likom) nego što sam mislio
    fejz - on je tek fenser, glumio hard kor na sajtu pa sam mislio da je malo nadrkaniji lik
    bojanboj - mislio sam da je mlađi, kasnije se ispostavilo da duhom i jeste,
    penzioner - prvo sam mislio da je mojih godina, kasnije da je dosta stariji, sad mi opet deluje da smo bliski po godinama
    wojtek - kul, podseća me na jednog momka kojeg znam
    uroš - pretpostavka se obistinila :)

  15. ja dok nisam upoznala energiju, zamisljala sam je kao anoreksicnu plavusu...al ne onu fensi vec ko one seke sto su na kokainu....enerdzi, brate sestro, mislim da ti ovo nisam rekla :)
    za dankana sam mislila da ima 2 metra i 150 kila
    za lemaju da je visoka i mrsava....

    seticu se jos sad sam umorna

  16. нисам прочитао јебено много сте писали... прочитао сам нешто...

    Нисам пуно људи замишљао, само неколицину... углавном оних који су ме нервирали...
    и наравно ове друге... ај да почМем

    Отварач теме... Данкан, кад се вратио са лађења, поменио је аватар и ваљда ставио Данкана на њега, е ја сам га замишљао као таквог, грдно сам омашио физички, али је овако по особинама и начину на који се понаша сличан овде и тамо...

    Гамби, дефинитивно лик који има 30 дина, спрцаних у рч, дуга коса, јебена флајка у папирнатој кеси седи за тастатуром и дрка људе, сад кад сам га упознао сконтах да је јебени фенсер, и сморих се лололо

    Змиа... као надркана цупика, која је изнад и мисли да је уфатила бога за тестисе ал само зато што сам ја увек виђао њене комнтаре препуне ироније, хумор нисам, па зато вако...

    Енергију, као жену која је домино и која малтретира своје мушкарце и кињи их! Е погреших она је душица лолоо

    Ен Дотер.... Братттееееее њега као надрканог лика који мрзи све људе око себе са јебеном вијетнамком на вугли и ножаком међу зубима, спреман сваког часа да убије! Кад оно Маринко :)

    Борка дефинишке као много већег шмекера но што јесте, много слободнијег лика, надрканог вазда са јебачким ставом, кад оно он фин тип лололо

    Блек Хола.. Као неког јебача енормих квалитета, јебени кожњаци а иза њега вазда Терминатор тема, рибе трче, влаже кад оно међутим, ја већи кершме од њега олоол

    Суровог као оног лика којег је имао на аватару кад сам ја дошао, онај каубој са томпусом, кад он меца добрица :)

    Мара Муња... Био сам убеђен да је мојих година, али сам је замишљао малко крупнију нег што јесте, и са дугом косом.. ето омашио сам

    Минг као баја са Аватара, онај из Непристојних људи, Гари ваљда :) Много сма се зајебао :)

    БВДЛГА као јебеног црнца из гета који по цео дан баца риме и кара пичке лоло ал стварно :)) тек кад сам видео слике, сконто сам да је белац

    Остале сам виђао по сликама, па нисам ни имао прилике да их замишљам, ал ето... Да нема теме фотографије, било би куље, овако сам великој већини знао лик...

    И само да додам Џимија, као неког квази рокера који се слика код неког геја у студиу и маже бронзу на груди не би ли више сијао на фоткама... и дуга коса ал у стилу Сеје Калача... омашио сам тотално

    Додаћу још сад ме мрзи

  17. Имаш смајли, Бојо, дакле омашио сам :))

    Војтек је међед, а у геј култури, међеди су бркати, дебели педери. Можда си погодио шта подсвесно оћу да будем. :)

    Енергијо, шта сам то хтео да те продајем, дедер освежи ми памћење, не сећам се. :)

  18. Smarko - ženskastiji nego sam mislio, verovatno jer je prelep
    Katija - nisam je zamišljao, dok nisam video slike :))

    ТЕТРАЛОЛ

  19. nadžak baba - nisam ni stigao da je zamislim a stavila je slike...

    lololo sve ću da vas pobijem xD

  20. Dobro, ljudi, skontala sam da sam frik. Mada ono, Bebi Dol mi vazda bila gotivna.:))
    Ja prvo upoznala Leelu, pa tek onda lik i delo. I sve je dobro, kiss cmok bub.:)
    Hugo, jebes mi sve, dzaba smo apsolvirali, ja sam uverena da se znamo!

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.