Како сте замишљали поједине чланове док нисте сазнали како изгледају?

  1. Минг као баја са Аватара, онај из Непристојних људи, Гари ваљда :) Много сма се зајебао :)

    Ово. Ако сам за неког мислио да изгледа попут лика на аватару, то је онда Минг. Био сам уверен да је исти Гари и да носи белу шуљу са кратким рукавима и црну кравату. А, уствари, личи на Марка Видојковића. :)

  2. Ово. Ако сам за неког мислио да изгледа попут лика на аватару, то је онда Минг. Био сам уверен да је исти Гари и да носи белу шуљу са кратким рукавима и црну кравату. А, уствари, личи на Марка Видојковића. :)

    potpisujem, pljunuti Rkoma :)

  3. Да, јеботе! Нормалнија верзија Марка Видојковића, браотига Војо! А овога замишљам овако и даље

    http://vukajlija.com/posteri/dzanki-71577.jpg?1297993298

  4. Чекај, Минг није исти као онај Гари? :/

  5. личи на Марка Видојковића

    ДА БРЕ!! Видим позната ми њушка!

  6. А, уствари, личи на Марка Видојковића. :)

    Jbt to je rekla i Lemaja, jebo vas taj, ko god da je :D

  7. Минџо, мени да су то рекли ја бих их потровао све на следећем окупљању. Ионако планирам то да урадим, јер кажу да сам низак.

  8. Хахахахах! :)

    Фејза сам замишљао исто ко Аксена, стога се не може раћи да сам омашио. :)

  9. Tačkica - ful riba, malo ziljawa, kad ono međutim.

  10. Да Ништа, мислио сам да је згодна и лепа нисам се зајебао нимало! Ал нисам знао да има проблема с словом Р на шта се изузетно палим олололо и нисам претпостављао да фура равне шишке :)

  11. Брате, који трансфер блама... Извини, Минже, али боље да су ти рекли да личиш на Шешеља.

  12. kad ono međutim.

    Човек од два метра у црном капуту и брадом! лолоо

  13. @hipnos
    ja mislio neki "spisatelj" :D
    Baš deluje k'o neki gejčić... pa, izgleda da je to to... :)

  14. Минже, боље да су ти рекли да личиш на Славка Штимца.

  15. Енергију, као жену која је домино и која малтретира своје мушкарце и кињи их! Е погреших она је душица лолоо

    ma ko zna sta se u stvari krije iza tog cednog osmeha lolololo:)))

    njojtece, nisi teo stvarno da me prodavas, vise da me das za dz, udje demonstrativno u Marsal i rece: "Obecao sam ortacima picke veceras, a to ce biti Energija."
    I taman da pitam "kolko kila vam treba da odmerim?" ti pobeze :)))

  16. МИнже, потерај мишомор, а ја ћу нешто друго, па да смућкамо коктел свима који нас прозваше !

  17. Evo stavio sam se na avatar da možete i mene da opletete, ponuda je ograničena na narednih par sati :))

  18. Хахахах која свињурда укварена овај Видојковић! Минже, ниси ни налик.

  19. Е да Хуга сам замишљао прво док нисам видео слике као лика који блеји пред компом у униформи ЈНА а кад сам видео слике као неког надрканог хулигана који иде улицом и пита људе "Ало пичко за кога навијаш?!!?!?" Испаде скроз кул лик, и за спику и за блеју

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.