Како сте замишљали поједине чланове док нисте сазнали како изгледају?

  1. reme

    Peki si ti iz Bg-a? Verovao ili ne, meni su stvarno svi ovi ljudi uživo genijalni.

    Nažalost, nisam, ali bih stvarno jako voleo da upoznam dosta njih. :)) Nadam se da ću jednog dana.

    Inače, kaizena zamišljam kao crnokosog dečka blizu tridesete koji se stalno smeška i priča "Biće". :)

  2. Gambi tiši nego što si ga zamišljao. Lololo, vidi se da nisi mnogo pričao sa njim.

    Hahaha, ume ljude da prevari to što se pravim fin. :))

    Inače, mrzi me sad da rešerišem nešto, ali ajde nešto. Za početak, da napomenem za Zmiu. Očekivao sam lik-ribu, neku tešku Marija Šerifović muškaraču, pošto mi je bilo nepojmljivo da devojka sa takvim smislom za humor bude zaista devojka lololo. Sve u svemu, debelo sam se zajebao.

    Ujka Vanja - nikako, ali nikako ne bih pomislio da neko njegovih godina bude toliko kul.

    Fejzbukmanijak - zamišljah ga kao random lika sa Blejvoča. Zajebao sam se.

    JTU - jbg, ja sam baš nekako mislio, tj. želeo sam da mislim da se lik na sajtu najstrašnije sprda i da je uživo totalna suprotnost. Kad ono, udjoh u tu birtiju gde je bilo okupljanje koje sam ja i organizovao (a kasnio lololo) i snimih lika sa lepezom u ljubičastom džemperu na košulju, koji cepa martini sa maslinkom. Odmah sam znao koliko sam se zajebao.

    Gvozdenović - zamišljao sam ga kao višeg i ogromnog drkadžiju. Zajebao sam se, kul je lik totalno (mada bi bio kul i kao drkadžija).

    Doter - ogromno iznenadjenje. Od kako sam ga upoznao, svaki njegov post ima drugačiji smisao.Tačno ga zamišljam kako oduševljeno kuca post i divi se svakom slovu.

    Hipnos - mislio sam da je hodajuća torta. Čudno, nije torta, ali jeste slatka. :)

    Dankan - otprilike isti kao što sam ga i zamišljao, samo malo sitniji. I nisam očekivao da bi čovek njegovih godina bio toliko kul da provede 17 sati cirkajući bez prestanka sa mnom. Zajebao sam se. :D

    Sevast - da mi je znati šta se zbiva u njegovoj glavi kad mu se obraćaš. Kontam da je ili neki ringišpil, ili nešto veoma jezivo. Ne želim da znam, u stvari.

    Nisam pominjao ljude za koje se slika sa sajta u velikoj meri poklapa sa slikom iz stvarnog života, kao ni ljude koje nisam ni zamišljao dok ih nisam upoznao. U tu drugu grupu na primer potpada i Džimi, jer ga upoznah jako davno, dok još nije bio mod i opštepoznat naćićemo ga u gradu lik. U stvari, jeste mi bio kao kul i na sajtu, ali sam ga zapravo tad zgotivio.

  3. Peki, naravno da tako đuskam.
    Ja i neki vukajlijaši u pozadini :)

  4. Dankan - otprilike isti kao što sam ga i zamišljao, samo malo sitniji. I nisam očekivao da bi čovek njegovih godina bio toliko kul da provede 17 sati cirkajući bez prestanka sa mnom. Zajebao sam se. :D

    ЈЕБАЛИ СМО ИМ ТЕЧУ ТОГ ДАНА!!!!111

  5. Koliko vidim, uglavnom ste očekivali od svakog da je mnogo gori nego što jeste i da nije bilo neprijatnih iznenađenja. Da li je bio neko ko vas je razočarao možda? :)

  6. nije Gambi tih, nego se skoncentrisao na ono pivo. Gledao da popije što više pošto je 90% voda.

  7. Vala baš, ona dva lava su me više uradila od onih par litara džibre.

  8. Reme je izvadio svoj spisak i krenuo redom... :)))

    Pa ovako:
    Natnat - baš onakvu kakva jeste. Ipak bih joj za virtuelnu personu skinula 10ak godina. Bila je nešto malo mrgudovita ovde, što je pobila pojavom uživo.
    Energija - ista majku mu. Nije toliko eksplicitna kao ovde ali na trenutke izbija Vukajlijaška spisateljica. Kako se smeje nisam mogla da zamislim ni u najcrnjim snovima.
    Lemaja - Ne mogu reći da je mišljenje bilo tako pozitivno kao "uživo" utisak. Definitivno je dobila sve pluseve od mene.
    Reme - kudikamo isti. Samo što uživo ume da spusti nos pa i popriča malo :P
    Električar - kao nekog tridesetogodišnjeg drkadžiju koji je, eto, došao da mrači malo i kenja po sajtu. Kad ono međutim ispade običan Gargamel, u punom sjaju :))
    Borko - ozbiljni tridesetogodišnjak. Ima neku igraonicu ili tako nešto (možda zato što poznajem jednog Borka koji drži igraonicu). Ispade drugačije.
    Penzioner - pokušavala sam da steknem neku impresiju o njemu ovde, ali mi nije polazilo za rukom da zamislim penzionera na sajtu. Ipak ispade da je i to moguće.
    Uroš - gotiva tamo, gotiva 'amo, ne moš'te omašiti kad je ovaj čovek u pitanju :)
    wojtek - bubuljičavi štreber, enciklopedija mudrosti i nepotrebnih trica i kučina. Gik nad gikovima, socijalno neuklopljen. Kad ono međutim.
    Remorker - šta god da sam mislila, nije bilo toliko pozitivno kao lajv fid.
    Džimi - skoro pa isti. Skontala sam da ono što troluje ovde zastupa i u realu. Sad mi lakše da ga skontam.
    Fejz - nije takav smarač kako ponekad izgleda ovde. Borac za ngsle i tamo i amo. Arči u principu. Pardon - on jebe isključivo.
    bvdlga - delovao kao skroz okej momak. Ispostavilo se tačno.
    gamby - notorni alkos, oko tridesetak leta, neshvaćeni umetnik koji je došao da se za (neku) pravdu izbori na VuCi, pošto mu štrajk ispred Vlade nije mnogo pomogao. Negde sam pogrešila u ovoj tvrdnji, nisam sigurna gde.
    Nadžak - posle upoznavanja možete povući vodu za njenim nickom. Totalno neadekvatno.
    Hugo - doimao se kao uobraženko ovde. Nisam ga mnogo pratila, ali tako mi se nešto urezalo. Ispade jok.
    NarYa - bejah ubeđena da je žensko. 'Beš nickove, ne možeš se u njih pouzdati ič.

  9. Dvadesetogodišnji drkadžija molim lepo.

  10. Ic numem da glumim, svi me poznavali pre no da me upoznaju.:( Al' jebe kako se smejem.:)))

  11. Mesalino :* :)
    Bvdlgu nisam sretao na sajtu nešto puno, a ispade sasvim kul lik.

  12. gamby - notorni alkos, oko tridesetak leta, neshvaćeni umetnik koji je došao da se za (neku) pravdu izbori na VuCi, pošto mu štrajk ispred Vlade nije mnogo pomogao. Negde sam pogrešila u ovoj tvrdnji, nisam sigurna gde.

    Pogrešila si za alkohol, ja ne pijem. :p

  13. Е јеби га сад, после Ремеових постова, сви су мали да се тако изразим, ал ајде. Морам само пре све га приметим жарковачки суптилни шмекеризам:

    Хипнос-mislio sam da je hodajuća torta. Čudno, nije torta, ali jeste slatka. :)

    Што је уједно и моје мишљење о њој.
    Даље:

    Милица - Много бучнију уживо, а она у ствари се утунтави и само се нешто смешка.

    Војтек - Јебена видиковачка јеврејчина, нисам се зајебао.

    Бурзум- Металац са певца, са неким шпицастим чизмама, и каубојским шеширом. Зајеб.

    Гамби- Лик који одговара све са ДА или НЕ. Не знам зашто. Зајебо се, поготово кад попије пар пива:)

    Лемаја- Девојка чија се фаца не види од сиса. Јеби га, то су сви потенцирали, ја то очекиво. Зајеб, види јој се фаца.

    Џими- као онај лик из "Тито и ја" у садашњим годинама. Зајеб.

    Месалина- уображена, много. Испаде, јок. Шала, шала, ал морао сам:)

    Наџак баба- Што неко рече, не само да сам знао како изгледа, него и како изгледа док пере зубе, колко је слика окачила.

    Реме-Реме.

  14. Jebote aj prvo da procitam temu pa da napisem nesto... Mnogo dobra tema!

  15. Ne spomenuh Remeta... Znači, lik bar moje godište, jer uzima u ruke organizaciju skupa od 30 ljudi... kad ono međutim... :) Nasmejani pozitivac...
    Bvldga - nisam ga uopće zamišljao, pokazao se kao kuler totalni.
    Hugo - zamišljao ga kao kulišu - ne se zajeb'o...

  16. Lord Triša - nisam očekivao da je onako stidljiv. Al' kad se opusti super je.
    Ako se setim još nekog dodajem. Lolololo
    e da ona četiri čoveka što sam ja doveo na Vukajliju ne moram da zamišljam, znam ih 10 godina. A neke i duže. Mada nisu poznati autori.

  17. Al' ste me sad ispljuvali...

  18. Jebote aj prvo da procitam temu pa da napisem nesto... Mnogo dobra tema!

    Nemoj slučajno da pohvališ nekog ko tebe nije... :)
    inače moram da svratim na sledeće okupljanje, da mogu sa pravom da postujem ovde.

  19. ko te bre ispljuvao? :* mwa mwa
    Nadžak ispade dobrica.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.