Како сте замишљали поједине чланове док нисте сазнали како изгледају?

  1. Страхиња, тебе смо и голог видели, џаба качиш ово лолололо

  2. E pa stvarno svaka vam čast!!! Ja o svima sve najbolje, a ja ličim na nekog geja!!!
    Ok, nije važno, šta da se radi... :podjebava.babu: :p

  3. StrajaKg

    Evo stavio sam se na avatar da možete i mene da opletete, ponuda je ograničena na narednih par sati :))

    Страјо ово је твој први аватар који ме не иритира... Стварно си кул фенсић, јебо бих те лололололо

  4. Ви га Страја, шмекерица, пустио бркове да жари!

  5. Фејзбукманијак

    StrajaKg

    Evo stavio sam se na avatar da možete i mene da opletete, ponuda je ograničena na narednih par sati :))

    Страјо ово је твој први аватар који ме не иритира... Стварно си кул фенсић, јебо бих те лололололо

    +1

  6. E brkove nemam, to je bio neki ispitni rok pa se tad zapustim da budem mudriji sa bradom. :)
    Hvala fejz, možda i ispadne nešto od nas. :))

  7. e da ja imam utisak da Fejza znam ceo život, nemam pojma zašto.

  8. njojtece, nisi teo stvarno da me prodavas, vise da me das za dz, udje demonstrativno u Marsal i rece: "Obecao sam ortacima picke veceras, a to ce biti Energija."
    I taman da pitam "kolko kila vam treba da odmerim?" ti pobeze :)))

    Ахахаха, сећам се! Јебига, уватио ме Реме са причама о кодексу физичког сукоба, а ови моји само сели и кренули да нешто да се расправљају. :)

  9. Strajo, sad ću i ja tebe da zamišljam :)

  10. Е да Хуга сам замишљао прво док нисам видео слике као лика који блеји пред компом у униформи ЈНА а кад сам видео слике као неког надрканог хулигана који иде улицом и пита људе "Ало пичко за кога навијаш?!!?!?"

    Добро ме пиодсети за униформу, одох да је обучем:)

    Страјо, онда ништа од оног "шмекерица":)

  11. reme

    e da ja imam utisak da Fejza znam ceo život, nemam pojma zašto.

    Зато што човек зна 80% интернета. Фали му још 20 % да постане Предражињо.

  12. Ok, nije važno, šta da se radi... :podjebava.babu: :p

    Gotovo! :ide da obriše sve slike s foruma, ako je to uopšte moguće:

  13. Strajo, sad ću i ja tebe da zamišljam :)

    TO! :)

    Страјо, онда ништа од оног "шмекерица":)

    ma kakva "šmekerica", običan student onaj najgori :)

  14. АХАХАХХА Видео сам први твој пост Дане, наравно да желим да будем Предражињо, пошто сам чуо да све цаве влаже на њега! Хоћу и на мене д аВЛАЖЕ!!!

  15. Зато што човек зна 80% интернета. Фали му још 20 % да постане Предражињо.

    И онда још 110% да постане Мулуца.

  16. Dankane, mislim da si me pomešao sa Marcipan :) Ona je crvenokosa, a ja plavuša u pokušaju :) Mada, nema veze što se ne sećaš, možda se sretnemo nekad kad budeš trezniji :))

  17. -СОС- низак, напаљени клинац(опет она тема "опалим те голим" је крива), који не ради ништа по цео дан. Међутим дечко има 2м, а пре неки дан написа да је тек сад пао први испит у животу, помагао је у одржавању сајта, интелигенција. Највеће изненађење за мене.

    laska mi moram priznati, ali daleko od toga da sam neki dan prvi put pao ispit :) ne znam odakle ti to

  18. Наџак Бабу нисам имао прилике по лику да замишљам, пошто кад сам дошао са паузе она је била мега популарна на Фоткама, и замишљао сам је као зиљавушу неку што је онај упаљач потврдио... Баба зиљ зиљ :) Шалим се наравно ниси толико зиљава :) И видим, постер сарањен лолол

  19. Gotovo! :ide da obriše sve slike s foruma, ako je to uopšte moguće:

    Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
    Nema veze sa slikama, nego zato što si se primila bez'eze... Fotke su ti kul, bez prosera... ne diraj ih naljutiću se...

  20. Ма, са слике на теми фотографије ФМН. ТУ си ваљда црвена... Ту сам те и видео први пут.

    Сосе, нешто си на чету писао прексиноћ док смо ми спемовали. Можда си и ти само спемовао, ко ће га знати :)