Како сте замишљали поједине чланове док нисте сазнали како изгледају?

  1. Baba, totalno ce me razocaras ako obrises fotke. Pu posvadj ondaK!

  2. Aha, to... Nije ono crveno, ali izgleda kao da jeste, no, nije ni bitno :)

  3. ja uvatio da pričam o kodeksu fizičkog obračuna? Nemoj sada Vojteče. Ti uz'o k'o stariji da me podučavaš veštini ulične tuče. Mat u tri poteza. Noga u jaja, prst u oko i šturaja. Lololo, mada iskreno dobri ti saveti. :)

  4. StrajaKg
    Hvala fejz, možda i ispadne nešto od nas. :))

    I onda Ming gej. PU!

  5. А, добро сад, није битно ко је почео, битно је да смо успели да склопимо пола сата разговора о томе. :)

  6. forget-me-not

    Aha, to... Nije ono crveno, ali izgleda kao da jeste, no, nije ni bitno :)

    Па, то ти причам, бре :)

    Е, да, сад се сетих Пајка. Док није окачио слику са Мингом, ја сам мислио да је то неки Муслиџа из Новог Пазара који покушава овде да се уклопи са српским живљем, јер га је срамота што су му преци променили веру. Нешто као Кустурица. Али за то је само било криво оно "НП" поред његовог имена. лолол

  7. Ming šalila sam se, zar stvarno misliš da me ne bi mrzelo da preturam po hiljadama stranica da bih pronašla sve svoje fotografije xD

    Fejsbuče, obrisan poster, na moju inicijativu ali i dalje tvrdim da je bio 100 puta bolji :P

  8. реме јел баш цео живот :)

  9. Ming šalila sam se,

    :briše.znoj.sa.čela:

    ја сам мислио да је то неки Муслиџа из Новог Пазара који покушава овде да се уклопи са српским живљем, јер га је срамота што су му преци променили веру. Нешто као Кустурица.

    loooooooooolololololololololololo :grč.u.stomaku:

  10. Baš to Vojteče.
    a brate fejze imaš one gej šiške, poznat si mi mnogo. Lololo stvarno imam taj utisak.

  11. E da, Fejsbuče tebe sam zamišljala kao dete od 11 godina koje trči po ulici i viče: ja bih da jebem. A ispostavilo se da si kul. Ali samo uživo, ovako me i dalje nerviraš :P

  12. e da Strajo totalno sam te drugačije zamišljao.

  13. eo sedim kući u svojoj kožnoj fotelji, u potkošulji, mrcarim svoju masnu raspalu kurčinu dok čitam ove usrane i ziljave komentare, serija proliva me je obuzela u zadnjih 15 minuta pa sam došao da i ja nešto proserem...

    Како сте замишљали поједине чланове док нисте сазнали како изгледају?

    Kao pičke, sve sam ljude u startu sa ovog sajta zamisljao kao neke glupe pilićarske kretenčine koje nemaju pametnija posla nego da jedu govna preko interneta, seru i sviraju kurcu i glume neku mudrost neko govno....

    Generalno moj stav je i dan danas ovakav prema svim autorima odavde, tj. za mene su svi govno u startu a onda vremenom skontam da nisu govna od ljudi....

    Realno, jako mali broj ljudi odavde poznajem da bi mogao nešto spektakulativno da kenjam sad, ali isto tako moja mišljenja se i nisi u drastično promenila od kada sam nekog i upoznao sa ovog buđavog sajta obzirom da neću da idem da se vidim sa neproverenim pičkicama i da iniciram prijateljstva sa nekom degenima sa neta. To što neko deli prostor sa mnom ili ja sa njim na ovom sajtu ne znači striktno da je taj neko ok i da sam dosao ovde da se identifikujem. Boli me kurac.

    Prvo sam upoznao musačija - vidlo se da je lik kul još i na netu što se potvrdilo i kada sam upoznao lika. Nisam zamišljao kako izgleda osim da ima mali biciklić skojim pegla pored oblaka. To mu bio neki avatar, lik nomralno govori, sinhronizovan je, sve ok nema mu se šta za zameriti..... 8+

    Posle sam upoznao Katiju, prvo se činila ko notorna seljančura sa malo boljom guzicom od ostatka ekipe sa weba jer se stalno nešto eksponirala, ja pa ja i te fore. Već kroz pvtove sa njom sam skontao da je cura pametna i to je bio prvi preduslov da uopšte i završim na pićencu sa njom tj da se upoznamo. Cura jeste pametna do jaja, lepa devojka, da ne kenjam sad tu nešto ali meni je najčudnije bilo šta jedna takva devojka uopšte traži na ovako jednom suludom mestu obzirom da ima kul život i predstojeću uspešnu karijeru. Valjda je prsa, nemam pojma.... 9+

    ZMIJOGOVNO - E ZMIJOGOVNO CARUJE JEBENO. Sve izrečeno za Katiju važi i za ZMIJOGOVNO. Za nju sam mislio da je pogana vrlo obzirom da se druži sa prstovima, marom munjom i tako tom nekom poganom ekipom. Taj dan sam bio umoran kao svinjčuga ali nisam mogao da izostavim priliku da upoznam zmijugu er je mirisalo na kul pandanijadu. Mislio sam da je OK ribić i tako to... Međutim, ispostavilo se i da jeste POGANA. I to baš onako PANDANSKI kako JA preferiram. Dakle nema pravila sad tu kao oću neću, kad se JEBE onda se JEBE i ZMIA tu JEBENO CARUJE!!!!! 10+

    Mylyca - mislio sam da je bolja riba dok sam je viđao na netu na fotkama (valjda zato što je baš birala svoje slike), mislio sam da je pametnija dok sam čitao njene postove nego sada kada sam je i upoznao, mislio sam da je starija i zrelija dok sam je čitao na forumu nego sada kada sam je upoznao! Nije porblem da ona ne valja nego jednostavno mnogo bolje izgleda preko neta. Ne volim je nešto posebno i nije mi se mnogo dopala što en znači da je negativan utisak ostavila na mene. Neću da joj se uvlačim u bulju i lažem. ALi zbog ĆILE i PANDANA solidnih 7+

    Eto, osrao sam kontam iskreno sam reko šta imam.... još da dodam da bi popijo pivkana sa JAVIOM i DANKANOM, da se baš isćaskam onako pošteno jer sa DAnakanom imam neki filing kao da sam sedeo u klupi sa njim i da smo motali džointe za vreme časova, i pored toga sa Fejsom i Smarkom jer je jasno kao dan da su dobri drugari....

    POpijo bi pbio sa još gomilom jer sam svinja ali to ne znači da ću popiti, jebo pivo...

    Verujem da sajt obiluje pametnim i kul ljduima, načitanim i dobro raspolženim i ostalo.... da ima baš kul ekipe - ali šta to mene u ovo trenutku BOLI KURAC!!!

    ps sa Auruom ne bi ni burek pojo lololol

  14. Наџак то си замишљала Џанкија лололло

  15. Džankija ne smem ni da kažem kako zamišljam. Džanki verovatno ide ulicom u gaćama i skače po milfačama xD

    edit: bez gaća.

  16. Caro daj da se nikad ne upoznamo...

    Ming
    Ne znam sa kim sam divanio kada sam rekao da je lepo što smo se svi tako okupili i upoznali, ali to ima jednu lošu stranu... nema više kvalitetnog hejta.

  17. Цара се вратио квалитетном хејту, нема шта. Чак је исхејтовао особе које готиви. Видиш Минже да смо ти и ја пичкетине уствари, и он зна људе па опет може да баци хејт. А ти и ја ко два геја, пу!

  18. Данкане знамо да један личи на геја, то је утврђено:)

  19. Ae kad ne znam nikoga, pa mogu samo da vas zamišljam. Mislim, nija da to radim... Dobro, ponekad noćima kad sam usamljen... Elem:
    Facafaca - mlađi lik, zajebant, srednja škola, juri ribe, vozi ladu. Sjeb'o sam se
    SMarko - prepoznao bih ga uvek i svuda, posle onog fotosešna
    Kosmo - Kao onu plavušu sa njenog avatara, majka, deca, porodica, milina
    Fejz - to je to otprilike, mlađi lik, možda moje godište, zajebant, ponekad preterano neozbiljan, dobar ko leb, u suštini, fura ngsle. A da, kosica mu je nekako... nja :pederskismajli
    Energija: mislio sam da je muško, ne znam ni ja što, izgleda da sam pogrešio
    Peki d džem - oko 28 godina, crn, nizak, polako ga hvata kriza srednjih godina, surov i pravedan, Zordon
    Nadžak baba - Mislio sam prvo da je starija, jer je u fazonu kad ti baba kaže, dža bu, u suštini, posle onoliko slika, mogao bih da je prepoznam i na nudističkoj plađi ČD I mislio sam da ima crne oči, ne znam zašto, sve mi babe imaju crne oči.
    Straja - baš kao što izgleda na avataru, samo malo stariji. I da možda nosi naočare. I jednobojne košulje.

    I da svi pijete pivo. Što je u suštini do jaja.

    Nikoga više nisam zamišljao, možda i jesam, ali sad ne mogu da se setim.

    Edit: Cara sam zamišljao kao bradatog, starijeg lika, ide kroz život i zajebava se sa svima, boli ga kurac što Mađarska nema more, nosi neke stare trenerke sa logom Atlante Hawks, voli da pandanše, ali nema često priliku za to. Ne želim da ga upoznam, hoću ovakav da mi ostane u sećanju, ne rušite mi sneška.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.