Како сте замишљали поједине чланове док нисте сазнали како изгледају?

  1. Видиш Минже да смо ти и ја пичкетине уствари, и он зна људе па опет може да баци хејт.

    Šta kurac? Lajkovao je ove što ih je upozno... katiju, mulucu...
    Hejtovao je ceo sajt, i rekao nam da smo pičke i govna... to je cool... :D

  2. Posle sam upoznao Katiju, prvo se činila ko notorna seljančura sa malo boljom guzicom od ostatka ekipe sa weba jer se stalno nešto eksponirala, ja pa ja i te fore. Već kroz pvtove sa njom sam skontao da je cura pametna i to je bio prvi preduslov da uopšte i završim na pićencu sa njom tj da se upoznamo. Cura jeste pametna do jaja, lepa devojka, da ne kenjam sad tu nešto ali meni je najčudnije bilo šta jedna takva devojka uopšte traži na ovako jednom suludom mestu obzirom da ima kul život i predstojeću uspešnu karijeru. Valjda je prsa, nemam pojma.... 9+

    Jebem li ti sunce čenejsko, znaš da ja poništavam devetke na faksu :)

    Sutra u 6 u Pabu, zakazujem popravni :)

  3. Peki d džem - oko 28 godina, crn, nizak, polako ga hvata kriza srednjih godina, surov i pravedan, Zordan

    Ахаха, ваљда Зодрон? :)

  4. e da Strajo totalno sam te drugačije zamišljao.

    deder prosvetli me :)

  5. Ја сам Страју замишљала као Црног Гују Другог. :)

    А за Џимија сам мислила да је косијанер са косурдачом до дупета. Разочарање, морам признати.

  6. Strajo, ja sam te zamišljala kao mlađanog dečka, neobrijanog, u plavičastoj šulji na na rozikaste i teget pruge, kome je drug prebacio ruku preko ramena. Nisam pogrešila.

  7. nem pojma imao sam trip da imaš neku bangavu polu dugu kosu, ko oni narkići fenseri, nosiš vojničke pantalone i pre izlaska na Vuku duneš džoint, a ti izgledaš normalno

  8. Ахаха, ваљда Зодрон? :)

    Tačnije Zordon. Jbg, uzbudio sm se dok sam pisao ČD

  9. Želeo bih samo da primetim koliko je važan izbor avatara na nekom sajtu - što se da zaključiti iz ove teme!

    Ljudi će, na osnovu avatara, (verovatno nesvesno) stvarati neku sliku o vama, lepiće vam određene etikete i na osnovu toga možete izazvati potpuno različite reakcije zbog stvari koja se čini da je nebitna, a ustvari nije - zbog avatara ;)

    Nego da se vratim malo na temu... Ja (kao neko ko ne posećuje vukajliju toliko i ne zna baš puno članova) bih eventualno voleo da upoznam Caru™ zato što mi deluje kao 200% opičen lik, ja otprilike imam takav divljački smisao za humor takođe :)

  10. Ne zamišljam članove, zato imaju avatare, da ne moram da ih zamišljam. Ali mislio sam da je Dankan viši...

  11. Strajo, ja sam te zamišljala kao mlađanog dečka, neobrijanog, u plavičastoj šulji na na rozikaste i teget pruge, kome je drug prebacio ruku preko ramena. Nisam pogrešila.

    hahaha, ženska intuicija :P

    nem pojma imao sam trip da imaš neku bangavu polu dugu kosu, ko oni narkići fenseri, nosiš vojničke pantalone i pre izlaska na Vuku duneš džoint, a ti izgledaš normalno

    reme, mogao si bar jednu pretpostavku da ubodeš :))

    Ја сам Страју замишљала као Црног Гују Другог. :)

    Mogao bi da se vrati taj avatar... :)

  12. Ја сам мислио да све ауторке шетају голе. Авај...

  13. Врааати га :) Вратите сви своје препознатљиве аватаре!

  14. Moja imaginacije je ograničena uticajima i stimulansima, tako da sam svakog zamišljao onako kako kontekst trenutne izjave glasi. Recimo ako neko počne da kenja o rasizmu, ja ga onda zamišljam kao hitlera na bini koji peni o prostoru za disanje. Ako neko počne da priča o cveću i miru u svetu ja ga zamišljam sa zvonaricama i dugom kosom kako trči po livadi. I tako ... zanimljivo je biti ja.

  15. Dr Internet
    Ja (kao neko ko ne posećuje vukajliju toliko i ne zna baš puno članova) bih eventualno voleo da upoznam Caru™ zato što mi deluje kao 200% opičen lik, ja otprilike imam takav divljački smisao za humor takođe :)

    čelodlan

  16. Nemam pojma ni koga bih u stvari želeo da upoznajem odavde. Ako mi date nešto za džabe da pojedem i popijem, rado ću reći koju lepu reč za vaše definicije i pretvaraću se da vas pažljivo slušam. I da ne moram da idem daleko da se nalazimo.

  17. OMG ZAŠTO ODBIJATE MOJE DRUŽENJE SA CAROM!?!?!!? ZAŠTO?!?!!?

    Razočaro si me CARO, mislio sam da voliš svoje fanove, a ustvari si obični smrtnik. Više ne želim da te upoznam!!1oneeleven

  18. Trebao ja jednom da idem sa Brankom da upoznam Caru. I ne odem.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.