Како сте замишљали поједине чланове док нисте сазнали како изгледају?

  1. Šta da ti kažem Lemaja, kupio me... :D

  2. Zamišljao sve drugačije.
    Za črču sam mislio da je neka mala crnka, kad ono niđe veze.
    Za lemaju mislio da je crvenokosa, a zbog avatara sam mislio i da je operisana od kuvanja. Valjda sam i tu pogriješio.
    Za natnat sam mislio da je student, i tu sam pogriješio.
    I tako, sve sam pogriješio...
    Muškarce ne zamišljam...

  3. Mislila sam da je Korleone baš onakav.

  4. Ја сам замишљао самхаина као неког Аркана, кад он стварно као аАркан лололол

    Хаха, који трипови.

  5. Prvo jesen, zima, neke prepotopske fotografije ili novije, ali sa licem bez osmeha. Onda leto, jedan baš slaadaak čovek, smejavice na obrazima i još neke simpatične sitnice. Stalno mi je prolazilo kroz glavu: Beži od ovog prevaranta!

  6. Од последњег НС окупљања, ја све замишљам као готике,даркере,панкере :)

  7. Ja sam zamisljao Dzesiku Albu

  8. Ja mislio da je Melkijades Tomili Džons.

  9. Ja sam Melkijadesa zamišljao kao Dejva Mastejna iz mlađih dana, Boga pitaj zašto.
    Džimija sam zamišljao kao grdosiju dimenzija 2x2, koji je preko nedelje zajebani profesor đacima u srednjoj, dok u slobodno vreme trese komšiluk solažama na džitri i ubija se na Beer Festu.
    Mulucu sam zamišljao kao ledenu kraljicu.
    ...

  10. Ja nikoga ne znam. Vidim da svako spominje Mylicino poprsje, to bi dobro bilo vidjeti x)
    Stekao sam utisak da je Uros nesto nalik Dekiju Cukicu, da se ne naljuti co'ek :)
    Stomru zamisljam kao vr' ribu i Maju.
    Tararu zamisljam kao :paw: :paw:
    Ove djevojke sto stavljaju vulgarne slike, one nista ne valjaju :)
    O muskarcima nisam razmisljao, sem toga sto mi se Uros tako ucinio x)

    Edit ; koje sranje, pomjerim malo lap top u stranu nestane gajtanlesa, ne merem kucat;

  11. Tararu sam zaboravio jebo te...

  12. Pizdeeeeeeeee, mene niko nije zamišljao :D

    Ja obično ne zamišljam ljude, ali oni koje sam upoznala nisu me razočarali. Bili su skroz kul i takO. Nemam ništa protiv da ih viđam tako povremeno na nekom kafenisanju :)

    Mada jednog člana :D sam toliko idealizovala u svojoj glavi, da i sad kad ga vidim na ulici ja ga ne prepoznam nego on prepozna mene :D A mislim lep je on i takav kakav je, ali moj mozak je sjeban... Valjda se ja ložim na slova!

  13. Mada jednog člana :D sam toliko idealizovala u svojoj glavi, da i sad kad ga vidim na ulici ja ga ne prepoznam nego on prepozna mene :D A mislim lep je on i takav kakav je, ali moj mozak je sjeban... Valjda se ja ložim na slova!

    Taj rad:)

  14. Mada jednog člana :D sam toliko idealizovala u svojoj glavi, da i sad kad ga vidim na ulici ja ga ne prepoznam nego on prepozna mene :D A mislim lep je on i takav kakav je, ali moj mozak je sjeban... Valjda se ja ložim na slova!

    Ne sećam se nešto da smo se ja i ti ikad gledali, a za ovo ostalo nemam zamjerke, sve je do slova tačno...

  15. Ramudavala kako si duhovit :) Ja ću tebe bre da uhodim po Podgorici!

    Butt, i ti se ložiš na slova? :)

  16. Ramudavala, ja želim tebe da upoznam :D Ima da te nađem u gradu...

  17. Podgorica je prilično veliki grad a ja sam najbolje igrao žmurke u cijelu ulicu, tako da želim ti sreću sa nalaženjem. :)

  18. Podgorica je prilično veliki grad a ja sam najbolje igrao žmurke u cijelu ulicu, tako da želim ti sreću sa nalaženjem. :)

    jes vala, za po ure s kraja na kraj. pješke.

  19. Paninaro, jes ako govorimo u centru i užem dijelu grada, preko Morače, Stara varoš, Zabjelo, Stari aerodrom, Momišići, Blok... Imaš onda Novo selo, Kokote, Ćemovsko polje :), Zeleniku...

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.