Како сте замишљали поједине чланове док нисте сазнали како изгледају?

  1. farmake i grbavce. ajde dobro, treba ura. nego, zove li se žmurke još uvijek kuka kao kad sam ga ja igrao? :)

  2. Ne znam za tu igru "kuka". Možda i znam, al se kod nas drugačije zvala. Kako se igra to?

  3. kuka je žmurke, ali po podgorički, tako se nekada zvala, prije jedno trideset godina.

  4. све све све
    све спламћело
    ал живјело
    нам забјело

  5. Ja sam se najbolje igrala "traženja" u čitavom kraju :D to je bila malo modifikovana verzija "žmurke"..

  6. Ja zaboravih kako sam zamišljao Vukajlijaše.

  7. mislite splamćelo lololo
    samo nemojte ban, neću više da spemujem, obećavam :)

  8. Dugo nisam upoznao nikoga sa Vukajlije. Za Bušida sam mislio da je mnogo stariji i da je veći drkadžija. Edija upoznah tamo u septembru i skoro saznah koliko ima godina, jebem li ga il' sam bio p'jan il' sam samo senilan. Za Filozofa sam mislio da je mnogo mršaviji. Jogurt, jebem li ga, mislio sam dima dužu kosu. To su poslednji koje upoznah. Sve njih upoznah tamo u septembru. I to su poslednji Vukajlijaši koje sam upoznao. Možda sam nekog i zaboravio, nemam pojma. :D

  9. Lullaby sam do skoro zamišljao kao zajebanu devojku koja u jednoj ruci drži Klajna a u drugoj šotku. Mada sam promenio mišljenje. Umesto šotke drži pištolj na vodu.

  10. Ја нисам замишљао. Можда јесам неке, али већину сам видео на "Фотографијама вукајлијаша" и фејсу.
    А мене ниђе нисте могли да видите.лолол

  11. edi je zamišljao da ja imam veće sise.

  12. Edija upoznah tamo u septembru i skoro saznah koliko ima godina, jebem li ga il' sam bio p'jan il' sam samo senilan.

    лололо! Рек'о сам ти и тад, па си се зачудијо.

    edi je zamišljao da ja imam veće sise.

    А, не, не.
    Таман тако треба!

  13. Kako nismo Edi? Đe je onaj klip?

  14. Kristina, po difoltu zamišljamo Vukajlijašice kao prepičke sa halterima, velikim sisama i dobrim dupetom. Zato se uglavnom razočaramo kad vas upoznamo. Lolo
    :)
    Tako da nemoj da se čudiš što te je Edi tako zamišljao. To ti je uticaj Redtube-a na naš psiho-fizički razvoj.

  15. Рек'о сам ти и тад, па си се зачудијо.

    E pa jebem li ga. :)

  16. Kako ja nemam razvijenu maštu, uglavnom očekujem neka slova...

  17. pa i mi vas zamišljamo kao mega giga baje, pa kad umesto džoni depa dođe volovic malo se smorimo :DD zajebavam se.

  18. Ја једино знам Корнелија... Њега сам замишљао у принципу као што и изгледа...ленонке, мало дужа неуредна коса...
    Мада ме и даље много занима како изгледају ови популарни аутори...Џони, Вучица, Мурињо и остали. :) Просто не могу да их замислим...

  19. Kako nismo Edi? Đe je onaj klip?

    Не знаш који сам ја!

    Tako da nemoj da se čudiš što te je Edi tako zamišljao. To ti je uticaj Redtube-a na naš psiho-fizički razvoj.

    Ма и нисам, солидну сису ма Тина. :)

    pa i mi vas zamišljamo kao mega giga baje

    А шта сам ја?лоло

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.