Како сте замишљали поједине чланове док нисте сазнали како изгледају?

  1. bvdlga, bila sam umorna to veče, pa sam bila tiša nego inače :P a da si me ponudio čokoladom, drugačije bismo razgovarali ;)))
    ja sam mislila sa si ti niži, bucmastiji i raspaliji, tako mi se činilo na fotkama, kad ono visok, naočit momak :)

  2. Добра тема бјеше, а онда смо почели да се међусобно додајемо на фејсу :)

  3. i raspaliji

    To je ta suptilnost :)))

  4. ja sam mislila da mrmun ima crnu kosu.

  5. ja sam mislio da kristina ima ogromno dupe, ali ispalo je sasvim pristojno

  6. ..ali ispalo je još veće.

  7. Мислио сам да је Сос краћи једно 30 цантиметара. Вјероватно би још нешто додао да нисам већ видио слику, овако се више и не сјећам шта сам мислио...

  8. Ja nikog nisam upoznao, ali me izrazito zanima kako izgledaju Džimi i wojtek.

  9. Ја сам замишљао самхаина као неког Аркана, кад он стварно као аАркан лололол

  10. Е овако пошто никог не знам како изгледа све вас замишљам овакве:
    http://www.irrmed.net/wp-content/uploads/2007/03/wow-nerd-south-park-580.jpg
    А окупљање вероватно изгледа овако:
    http://images51.fotki.com/v730/photos/8/892548/7918835/south_park_wow_computer_lab-vi.jpg
    :))))

  11. Ja sam za 4 godine na sajtu, upoznao samo jednu autorku i mogu reći da je delovala mnogo lepše i pametnije nego što sam mogao da pretpostavim.
    Posle sam se pozdravio sa njom i otišao iz Srbije.
    Jbg... :-)

  12. L0L, nisi mnogo omašio! :P

  13. Ja treći s'leva... :)

  14. u jebote, sad tek pogledah neka misljenja o sebi pre nego sto me ljudi upoznaju...
    ocigledno na netu izgledam kao veliki, pomalo lud seksualni manijak... :)

    e pa zajebali ste se. normalne sam visine ko sto znate. Ustvari imam identicne dimenzije ko Rafael Nadal :)

  15. iju, matori, kad si ga upoznao i kad ste se pre premerili? :D

  16. ma visina/tezina...
    ovo ostalo necu ni da poredim, da postidjujem nadala bezveze.

  17. Kad smo kod merenja, ja sam mislila da mrmun ima manji kurac :)

  18. Ustvari imam identicne dimenzije ko Rafael Nadal :)

    Ја сам висок ко Рон Џереми и његов курац заједно. :)

  19. a ja ne znam kako sam kelta zamišljala.. hm.. pa jbm li ga. biće da i nisam :D
    al' sam za lilu npr mislila da izgleda matorije, a ono ispade jaaaako lepo devojče :)

  20. church pub

    Kad smo kod merenja, ja sam mislila da mrmun ima manji kurac :)

    črčo, daj detalje!!!!!!

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.