Како сте замишљали поједине чланове док нисте сазнали како изгледају?

  1. Džoni Dep nije Krajišnik. Imate pogrešno viđenje mega-giga baje. Odo sad da slušam Baju Malog Knindžu, nacepam drva i obrnem svinju na ražnju. Ajd' pa ćemo na prelo tamo negde krajem februara. Lolo :D

  2. Nikog nisam video... aj nek neko kaže gde se mogu videti slike, možda nekog i znam, mada sumnjam.

  3. Evo, Edija sam zamisljala kao starijeg, a fizicki ne znam. Mare maestro mi deluje kao neki smeker. Javia sam skorz dugracije zamisjala, no sto stvarno izgleda. Duleta345 kao celavog, nizeg momka.

  4. A mene je Spavallice? Jesi mene ikad sanjala? Ljolj

  5. Мушкарце нисам замишљао јер нисам геј (то је болест ја сам здрав), али жене сам замишљао као добре рибе много и све бих их јебао!

  6. Gde mogu da vidim te fotke?

  7. SmaREme, ti si mutant, pola lica si Smare, pola Reme. I to ti je to.

  8. Mare maestro mi deluje kao neki smeker

    Nisi pogrešila.

    Мушкарце нисам замишљао јер нисам геј (то је болест ја сам здрав), али жене сам замишљао као добре рибе много и све бих их јебао!

    Takođe, samo što je kod mene jedna crnka, druga plavuša, treća crvenokosa...

  9. Natnat je ladno plavusa. Ja je zamisljala suprotno. I da je namrstena cesto.

  10. Takođe, samo što je kod mene jedna crnka, druga plavuša, treća crvenokosa...

    kakva sam ti ja?

  11. Spavalice, još me niko od Vukajlijaša nije video namrštenu :)))))

  12. Едија замишљам овако некако :))
    http://www.mwctoys.com/images/review_jabba_large.jpg
    ололо

  13. Ti gore se ne računaš!

  14. lole, vidi komentar na svojoj defki što si linkovao

  15. Čudo da nisam nikad nikog zamišljala kako izgleda, nego sam gledala avatare, pa kao to je on/ona. Zamislim ih kao taj avatar što imaju.

  16. Фејз је симпа. Изгледа као некакво невино дете, да не кажем анђео. Премда га нисам видела уживо. њох њох

  17. Ниси много промашијо, Л0Ле.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.