Како сте замишљали поједине чланове док нисте сазнали како изгледају?

  1. Kornelije ima glas za jedno tri oktave dublji nego što sam mislio.

  2. Луллабѕ сам замишљао као паметну.
    Милицу сам замишљао голу од позади у енд зони како се дере тач даун, тач даун.

  3. Ja obične članove zamišljam kao oronule bledunjave knjiške moljce i naravno svi nosite sive malecne šešire sa jednim perom na desnu stranu uz to nosite kapute i pušite lule.
    Dane provodite u ispijanju čaja ispred kamina dok u krilu držite debelu sivu mačku.
    Modove zamišljam kao grupu ljudi obučenih u prevelike crne mantile sa dugačkim lakiranim noktima u crno.
    Dane provode bledo gledajući u zid... nemaju nikakv nameštaj samo komp koji drže u WC pored šolje koja je izpisana čudnim nedokučivim simbolima.

  4. Ja obične članove zamišljam kao oronule bledunjave knjiške moljce i naravno svi nosite sive malecne šešire sa jednim perom na desnu stranu uz to nosite kapute i pušite lule.
    Dane provodite u ispijanju čaja ispred kamina dok u krilu držite debelu sivu mačku.

    I like this!

  5. Ја за Џимија мислим да носи "исцепане" фармерке, црну Ол стар мајицу, има длакаве руке и џемује на Крамер Нептуну 620...

  6. Ја за Џимија мислим да носи "исцепане" фармерке, црну Ол стар мајицу, има длакаве руке и џемује на Крамер Нептуну 620...

    tako nekako. Rek'o bi i da ima malo dužu, masnu, crnu kosu.

  7. Па прелистајте оне теме и видећете да нисте у праву.лоло
    А можете да га наџете на фејсу и у граду.

  8. A jebiga. Ja ne mogu na fejsu više da ispratim ko je ko od vukajlijaša.

  9. Nikog nisam upoznala, pa sam kopala malo po slikama na forumu...Jedino znam Predražinja...Odnosno znam ili njega ili brata mu, preterano su isti :)

  10. Па прелистајте оне теме и видећете да нисте у праву.лоло

    Нисам у праву? Да ли си сигуран?

  11. Ovako nekako izgleda Smarko:

    http://27.img.v4.skyrock.net/273/malahellena88/pics/235930097.jpg .

    Aj i vi kačite slike onih što znate i slike ljudi što liče na njih, ne moraju to bit lokalne poznate face ka ovaj moj.

  12. A š'o kao Džimi da nosi farmerke pocepane i da ima masnu kosu i to? Ja baš mislim da je skroz obično obučen, normalne farke i pamučna majica i oprana kosa. I nekako, ne znam zašto mi deluje kao da voli mačke pre neg pse.

  13. Сморена ево ти зашто је мој опис такав бре :))
    http://www.youtube.com/watch?v=dgggXH-7vck&feature=g-user-u

  14. ПРЕОКРЕТ!!2
    Вук, Чеда и Вучица Модица
    http://gdb.rferl.org/5D3B2988-E417-4144-9A0A-C3EAAED3BFCD_mw800_s.jpg

  15. Отпремио/ла Alkosept

    Али ник је ПОБЕДА :)

  16. A jebiga. Ja ne mogu na fejsu više da ispratim ko je ko od vukajlijaša.

    Kad nisi rasan.

  17. Uber gej tema, vukajijaši zamišljaju vukajlijaše. Ili se stide da priznaju na koga fapuju ili se kvirija preselila ovde lolololol

  18. E da neki dan sam vido Šanu na fejs, ima manju sisu nego što sam očekivao!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.