Prijava

@elek mogla sam te prebiti, ali me je reme zamolio da ne pravim skandal xD

Babu za predsednika! Između ostalog i zbog ovog posta. :)

E...odakle da krenem?
Električara zamišljah starije i mračnije, a nije mračan maji Pejica, mada mračne povremeno.
Lemajo, mislila sam da imaš veće sise, razočarala si me. LOL Možda malo viša i sa dužom kosom. Frćkavom.
Javija sam zamišljala ko nekog dedu sa cvikama. Nije deda, ali ima cvike.
Predrage liči na sebe, skroz.
Džimeta sam zamišljala ko nešto malo i slatko i čupavo, mnogo sam ga volela dok se nismo upoznali.:)) Šalim se, i sad ga volim (MVA), ali sam se nešto uplašila od njega kad ga videh onoliiikooog. (Džimija, ne to čto ste pomislili, močugu nije teo da pokaže)
Mrmun liči na sebe, odma' sam ga prepoznala, nisam zamislila te zanosne loknice, ali cvike i kez behu na mestu.
Blekija sam zamišljala onako ko što Džimi izgleda, samo malo deblje.
I tako...o drugima u sl. broju!

Myth, јеботе, ти си ионако сломио све што се сломити може. :)

Black Hole

JTU - niska plava devojka sa loknama. promašio sam. trebalo je da dodam i lepezu.

Ја то нисам ни замишљао, јер ми је Келт рекао исту причу. Каже, лик седи са нама у кафићу и ниоткуда вади лепезу и почне да се хлади! Неверица!

Kristina misli da je samo ona lepa na sajtu. Tjeeee, što ti je ženska sujeta.
JTU je mnogo lep, činjenica, jebi ga :)

Alo Myth ako ti ja stegnem kragnu pocrvenećeš ko pionirsko maramče lolololo.

Ih bre enerdži ja se samo oblačim u crno.

Jel neko zamisljao moj deb'o kurac?

Myth, јеботе, ти си ионако сломио све што се сломити може. :)

Znam. Zato ti se i čepim, za slučaj da na sledećem okupljanju budeš loše volje. :)

Kristina misli da je samo ona lepa na sajtu. Tjeeee, što ti je ženska sujeta.
JTU je mnogo lep, činjenica, jebi ga :)

hahahhahaha :D ma bili on i ja na takmičenju za miss sreza i on odnese prvu nagradu. od tada jedem sopstvenu džigericu od ljubomore.

Каже, лик седи са нама у кафићу и ниоткуда вади лепезу и почне да се хлади! Неверица!

ujbte...
Pojma nemam ko ste i kako izgledate, valjda ćemo se videti nekad.

И ти мислиш да си погрешио, је ли Џими? :)

Ма, јок. Капирам да пресрећеш младе даме по сурчинској тмини.

Alo Myth ako ti ja stegnem kragnu pocrvenećeš ko pionirsko maramče lolololo.

Električar nemo da pustim NadžakBabu na tebe lolololololo

Lemajo, mislila sam da imaš veće sise, razočarala si me.

a pa povadila sam silikone, sada je to totalno passe! :P

Hahaha i kvoterbek je pečen!

Zaboravila sam Stefana Kostića.

On je upravo onakav kakav sam i mislila da je. Ljubičasta majica, fensi šiške, sav u nekom zanosu kao sa fešn vika. Ali u suštini miran dečak, koji samo burno prolazi kroz period dečaštva. Pametan je i kad bi se presvukao i kad se ne bi kupao par dana, bilo bi od njega nešto :)

Zašto su svi mislili da sam matori električar koji kolje ljude skalpelom?

ako čiči passe, passe i mene :))

ЈАО ДААА СТЕФАН КОСТИЋ!!!!111

Е, њега сам заиста замишљао као тринаестогодишње емо дете са шишкама, које му мама фарба у плаво, има неко говно око врата и на њему закачен туп жилет као привезак.

I ja sam mislio da je električar neki matorac, koji je ogluveo u ratu na jedno uvo.

Stefan Kostić, da' meni lik gotivan skroz, ali ga zamišljam ko onog nesrećnog Stefana JK!