Prijava

Bleki za uvo si pogodio, od neke šorke u novembru ne čujem na desno skoro ništa. Ko me tukao po ušima da ulećem, mogao sam lepo da pobegnem kao i uvek.

Елем, не могу да кажем да сам се икад изненадио кад сам упознавао неке људе, јер сам с већином које упознах претходно био или пријатељ на фејсу, или сам им овде видео слике кад су смарали њима. Типа Смарко или Наџак баба. Мислим да су и птице на грани почеле да им се јављају у граду кад их виде.

Шта знам... Мислио сам да је Лемајићка црнка. И да је Дотер џгољави штебер с наочарама. И да, наравно, мислио сам да је Електричар маторац, а он испаде исти Бакстер.

Jebo mater, pokušavam sad od kad je Dankan otvorio temu da se setim kako sam zamišljao pojedine ljude, ali sam shvatio da zapravo nikog nisam ni zamišljao.

Što me ne sprečava da i dan danas, i pored toliko upoznatih ljudi sa Vukajlije, imam neverovatnu tremu i neke "leptiriće" kad treba da upoznam nekog novog člana. :)

Džimi brate u redu je. Počeću da se odazivam na Stkoman ako nastaviš da ponavljaš to.

Ali Peđa se pretvorio u avatar!

Minga sam zamišljao kao Pajka. Myth mi je izgledao malo starije na avataru. Natnat mi je takođe izgledala kao Skarlet Johanson, ali sam posle video sliku, kasnije i uživo i razuverio se. Reme i Remorker mi izgledaju slično, ne baš identično, ali sam ih obojicu tako zamišljao. Uroš liči na Vudija.

Meni Elek onda reko da me zamišljao ko tridesetogodišnjakinju sa poršeom. Ni menje ni više. Eto, Perice, stižu me godine, a di je taj porše?:))

Mislio sam da će Energija prilikom konverzacije stalno upotrebljavati reči kurac,pička,jebanje,a ona jok,sva fina i kulturna,prava profesorka.

ahahaha, dzabe lazes ljude bojane, poznaju me:))

Džimi ne stavljaj me u isti koš s SMarkom, on je stavio tamo kao 5 puta više slika od mene!

Ja se ne sećam toga. Možda sam ti to rekao dok si pila kafu ispod komande, nemam pojma. Šta ja sve pričam ženama ne bi li nešto povalio lololo!

Za Dankana mislio da je krupniji lik, a da je lud ko struja je potvrdio i uživo...
Za Džimija sam znao sve zbog fejs slika...
Energija - svaki komentar je izlišan. Svi glume ludilo na netu dok ih ne upoznaš uživo. Onda su jaganjci. Jedino je ona na netu "normalna", a uživo 10x (slovima: deset puta) luđa. Neverovatno! Volim je zbog toga...
Za Predražinja sam mislio da je neki reper sa kačketom, basketbalija. Pogrešio.
Za Vojteka sam mislio da je neki nerd, a on normalan :) Valjda zbog avarata...
Za Hipnos sam mislio da je stidljiva. Bio sam u pravu :) Znao sam da je lepa, ali ne baš toliko kao što jeste...
Lemaja - sa slika sa Vukajlije sam znao...
Gambija sam zamišljao u klinačkijem izdanju... takođe mnogo lud u konverzaciji...
Električnog sam zamišljao k'o nekog mrguda, a on luđak neviđeni...

mojne se vadis sad kad si reko :))
baba, bre, bas si nadzak!:)

Šta sam ja nadžak, ovaj Džimi samo proziva! I to što mi se ptice na grani javljaju, to je skro kul xD

Teo on i mene da pomene, ali je slab na ono MVA od malopre :)))

Baba to što pričaš sa pticama je već za posmatranje.

E Ming to je brđansko ludilo, šta da ti kažem. Ali kontrolisano lekovima.

Mislio sam da će Energija prilikom konverzacije stalno upotrebljavati reči kurac,pička,jebanje,a ona jok,sva fina i kulturna,prava profesorka.

Како је онда она с тобом тако фина, а кад прича с нама свака друга реч јој пичка-курац?

Džimi ne stavljaj me u isti koš s SMarkom, on je stavio tamo kao 5 puta više slika od mene!

Па, кад је дуже на сајту лололол

E, da nastavak.
Minze, volim i ja tebe! Ali sam mislila da si neki ludi naucnik i genije! Genije ostaje, i ovo ludi, ali ne i strebercina,mnogo covek pozitivniji uzivo.
Gambija sam zamisljala ko klinca i teskog smora, i mora mu se izvinim jer mi je uzivo bas, bas gotivan. Totalno sam se presla!
za druge se uglavnom nisam mnogo presla, ili ih nisam zamisljala

Катија о Цари

Dečko je izuzetno inteligentan, svestran, miran, bez pandanskih reči i pokreta. Vrlo je kulturan i fin.

ололололололололо!!! Никад, АЛИ НИ У ЛУДИЛУ не би помислио да каже: НЕ СИКЋИ НА ПАНДАНА КУУУРВОООО!!

gamby je totalno okej posle desetog piva. Prošli put je hteo da me zvekne flašom u glavu, sada smo se ispričali ko ljudi.

Staklena - pretpostavila sam da je jako kulturna i veliki optimista. Nisam pogresila ni najmanje. S druge strane, nije mi ni palo na pamet da ima "ogromnu" kosu.