Како сте замишљали поједине чланове док нисте сазнали како изгледају?

  1. Dečko je izuzetno inteligentan, svestran, miran, bez pandanskih reči i pokreta. Vrlo je kulturan i fin.

    Ахахаххаха! Цара је рибизла? лололололол

  2. Papučar onaj najgori ahahaha. Još je sam priznao.

  3. U jednom trnutku sam zaključio da sam mic po mic pazario petnaestak prijatelja na fb odavde. U trenutku dokolice počeo sam da vršljam po onoj vukajlijinoj grupi na fb i uporedjujući iskopao gotovo sve koji su me zanimali, kao i većinu modova.

    - Euglena je izuzetno lepa devojka, na primer.
    - Dok nisam upoznao Sosa mislio sam da je Musssashe najviši autor.
    - kaizena zamišljam kao sredovečnu očuvanu gospodju sa nešto dužim nosem i prirodnim sisama. Kupila je sajt za sitne pare od originalnog kaizena, i sad vrbuje dečačiće preko sajta za jedno opštenje. One koji nisu zadovoljili banuje preko moderatora.

  4. Ali sam mislila da si neki ludi naucnik i genije!

    Ma naučnik nikako, a ni genije.
    Volim da filozofiram i serem, mnogo više o tako nekim društveno sociološkim temama.
    Uglavnom, volim da kenjam... :)

  5. Dar-mar

    Staklena - pretpostavila sam da je jako kulturna i veliki optimista. Nisam pogresila ni najmanje. S druge strane, nije mi ni palo na pamet da ima "ogromnu" kosu.

    Даро, из Дубаиа морају три поста да се оставе? :)))

  6. Ахахаххаха! Цара је рибизла? лололололол

    Nije ribizla, bre, samo nije nenormalan kao na sajtu. Pravi je deran. Pa ne bih ja sa ribizlama ni išla na piće.

  7. ajde, Deksteru, sta se pravdas kad te sad volim :))) (@Ming)
    Dzimi, nije mi bas svaka druga rec kurac-picka, koristim ja i jebi ga, u picku materinu, i, cak, pripelo mi- a to nije psovka.:)))

  8. ололололол

  9. Mene je ovaj Džankan razočarao, neće da se upozna sa mnom. Cava jedna!

  10. E da, ja sam mislila da je električar neki matori nadrkani lik kad ono duša od čoveka :)

  11. Елек, никад се нисмо наватали, јебо те ја. А ниси ни био на ревији. А Дара наставља да шаље исти пост из Дубаиа :)))

  12. A da, milsila sam da je Jocko malo mladji.:)))

  13. Hahaha A htela sam da napišem nešto o Staklenoj, ali sada nema smisla.

  14. Ala me nahvaliste večeras, propade mi reputacija. Kako da dođem na reviju onako osakaćen sve te nejebalo! Nisam smeo da se pogledam u ogledalo. Sledeće okupljanje u Domovini lololo!

    Dar-mar ima problem sa onim dugmetom pošalji.

  15. Staklena garant stuca!
    Izvinjavam se, ovde je Internet kriminal.
    Pozdrav svima!

  16. Tetku Drol sam zamišljao sa naočarima iako sam ga već jednom upoznao :D
    Blek Hola sam zamišljao kao Bred Pita, pogotovo onda kada je bio na vrhuncu popularnosti, ono ispade Vudi Alen... :)
    Euglenu sam sam zamišljao kao bubuljičavog nerda, zbog oštroumnosti... A ona pičić k'o kolačić :)
    Korleone je dosta ozbiljniji live nego što sam mislio... a nisam ni dugo razgovarao s' njim...

  17. Dodajem jos nesto i palim.
    U oktobru, pred samu selidbu, upoznah uzivo jednog Vukajlijasa. Ne bih da spominjem ime.
    Znala sam da je poseban, jer takve definicije moze da pise neko samo jako poseban i u tome nisam omasila. Ali kad sam videla i kako izgleda, ostala sam zatecena. Malo je falilo da batalim i ugovor, i posao, i selidbu! :)

  18. Dar-mar

    Dodajem jos nesto i palim.
    U oktobru, pred samu selidbu, upoznah uzivo jednog Vukajlijasa. Ne bih da spominjem ime.
    Znala sam da je poseban, jer takve definicije moze da pise neko samo jako poseban i u tome nisam omasila. Ali kad sam videla i kako izgleda, ostala sam zatecena. Malo je falilo da batalim i ugovor, i posao, i selidbu! :)

    Могша. Нема потребе да кријеш :))

  19. Ja sam zamljao da je Nadžak malo više Nadžak.
    Džimija sam zamišljao k'o nekog nindžu, čovek krije glavu na onim svojim klipovima. Verovatno da ga ne bi našli u gradu. U stvari Džimi je visok i relativno krupan čovek sinoć oko 1, pola 2 nisam smeo da ga zovem, da ga upoznam sa nekim Vukajlijašima jer sam mislio da će nas gagovati sa sajta ako ga probudimo.
    Fejza sam zamišljao kao nekog pozitvca, nisam pogrešio.
    Aksena sam zamišljao ka Fejsa. Ispostavilo se samo da je viši od Fejsa.
    Gambi, zamišljao sam ga kao nekog drkadžiju, a u suštini je mnogo dobar lik.
    Doter - sve sve, ali nisamo očekivao da je čovek isti Madžgalj.
    Energija - bila mi kul na sajtu, a ispostavilo se da je pomalo bi. Bio sam u pravu.
    Natnat - mislio sam da je vesela studentkinja. Omašio sam par godina.
    Forget - tako sam je i zamišljao.
    Lemaja - bio sam u pravu otprilike.
    Hipnos - nisam znao da je onako lepa.
    Ming - otprilike sam ga tako i zamišljao, sećam se njegovih slika sa sajta, ni jedna nije bila normalna. Ming je car.
    Milica - ne videh brkove.
    Vojtek - nisam ga zamišljao. Dok ga nisam upoznao bio mi totalni Dejan Cukić, a onda se ispostavilo da je do jaja.
    Javio - tako sam ga i zamišljao.
    Dankan - mislio sam da je malo nadrkaniji lik, prijatno me iznenadio kad ga upoznah.
    Dub - Isti.
    Likitgud - nisam je zamišljao. Ispade sasvim ok devojka.
    Mesalina - ne znam, zamišljao sam je kao neku pozitivnu devojku. Bio sam u pravu, al nisam znao da je tako kul.
    Otaku - mislio sam da je japanac. Pogrešio sam.
    Narya - mislio sam da je žensko. Pogrešio sam.
    Uroš - tako sam ga zamišljao.
    Celt - očekivao sam nekog ludaka. Prijatno me iznenadio.
    Električar - mislio sam da je težak drkadžija. Bio sam u pravu. Šalim se. Do jaja je Elek.

    Ako se setim još nekog stavljam.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.