Како сте замишљали поједине чланове док нисте сазнали како изгледају?

  1. Energija je tačna onakva kakvu sam je zamišljala i vrlo sam ponosna na sebe zbog te procene.
    Baš bih volela da članovi koji stalno vise na sajtu (Džimi na pr.) okače svoje slike da ne moramo više da ih zamišljamo. :)

  2. Prestanite da disujete Dankana i da ga nazivate najboljom drugaricom, da vas ne bih tagovao na slikama njegovih vikend pohoda, pa posle objašnjavajte tetki na fejsu otkud vi na rumunskoj granici.

  3. Dzimi isti ko sto sam ga zamisljao, do u bradu jebo te!
    Gambi nizi i tisi nego sto sam ga zamisljao.
    Energija je tu negde onako kako sam je zamisljao.
    Tetka Drol je visi nego sto sam mislio, ali je prsonaliti isti.
    Ja sam isto kao i Reme mislio da sam japanac, ali kad sam se pogledao u ogledalo u veceu, prijatno sam se iznenadio!
    Kad smo kod remea, ja mislio da je stariji coek, grese ljudi .

  4. Zmia

    Вехбију сам замишљала баш какав јесте, али тачно. Знала сам и како ће да буде обучен. Додуше није ми пало на памет да мож дима усне ко Анђелина Јолие олололо

    Haha pa sad tek kontam da si videla sliku prethodno, već sam mislio da mi je iscurila baterija na srprajz faktoru!

    Baš bih volela da članovi koji stalno vise na sajtu (Džimi na pr.) okače svoje slike da ne moramo više da ih zamišljamo. :)

    Ja bih voleo da članovi koji ckavu okače svoju sliku da ne moramo više da ih zamišljamo.

  5. e, ckavu, mislim da si ti jedina koja me zamislila tako ko sto jesam:), mada, caskasmo jednom, pa kontam da licim na tebe kad si bila mala i tako to:))
    Vehbiju zamisljam ko smekera, a Dankana ko dzibera sa po kojom smekerskom forom, on sam voli da fura taj fazon, al' ga stra' da se upozna sa mnom.:)))
    Jebi ga, ni za jednog aftora od ovih nisam saznala kako izgledaju.

  6. Gambi tiši nego što si ga zamišljao. Lololo, vidi se da nisi mnogo pričao sa njim. Gambi car!

    Tom Ripli - otprilike kao što sam očekivao.
    Lotosov cvet - pogledati pod Rokejndžl.

  7. Видела сам слику ону што си качијо тамо ал она није баш сасвим веродостојна :р

  8. Mala, debela i bubuljičava?? :P Jebem vam sunce :)
    Ja sam sve zamišljala kao visoke i crne. Zajeb veka :D
    Nisam pogodila, ama ni mrvicu ničiji izgled, ali jesam psihološki profil 98% .
    To mi ide bolje.
    Volim da zamišljam kako neko izgleda na kontu pisanja, i ne volim da gledam slike. O čem posle da mislim? :)
    Najjači utisak na mene je ostavio Dankan iz prostog razloga što nenormalno liči na mog brata. Neko od nas dvoje je usvojen, definitivno :) Em polu brat, em oću da ga roknem. Ne ide jbg, tako da sam na reviji bila fina :)

    Drugi šok sam doživela kada sam videla Malog Prsta. Takođe sam mislila da je visok, lepo ošišana brada, odelo, fensi cipelice. Njanj, a ono, jebem ti sunce :) Ljuda sa bradom i pogledom koji ubiVa.

    Zmiu nisam mogla da vizuelizujem nikako. Nema facu. Bog :)
    Onda sam je videla i shvatila da ima facu, jer bi u suprotnom bila u nekom japanskom institutu za proučavanje ljudi koji imaju samo kožu i kosu na glavi:)
    I dalje imam taj neki trip što se tiče nje. Nekako je za mene, najfascinantniji lik na vukici.
    Ostali, visoki i crni, al zamalo :))

  9. Буљава, не бубуљичава, мароооо :))

  10. Marsovci su metalik roze i debeli.

  11. Марамуњу сам замишљала као дупло дебљу што не значи и дебелу :рр

  12. Buljava :)))
    Isti kurac, jebem li vam sunce ponovo :)

  13. Али Сова на аватару је крива за то. Да си држала Сталонеа као ја, можда би те замишљали као Сталонеа. Мене видим јесу, па се сморили кад су видели да сам мали :(

  14. Majke mi, ovo kao da je tema "uvuci se autoru iznad". :))

    "Jao, ja mislio da si debil, a ustvari si super" :D

  15. Ja mislio da je Pekky debil... kad ono još gore, fan Dragana Mirković lolololo!

  16. Elek, zar me ti nisi zamišljao kao Đoganija? :p

  17. Sova je namenski stavljena. Kome se diže na sovu? :))

    Zmio, biću i ja debela, pa ćeš da vidiš kada te izazovem da obaramo ruke!!

  18. Peki si ti iz Bg-a? Verovao ili ne, meni su stvarno svi ovi ljudi uživo genijalni. Danka sam zamišljao kao nekog zajebanijeg lika, a ono u stvari kul. Zovem te na sledeće okupljanje, videćeš da ovo u stvari nije uvlačenje, nego je jednostavnotako. Svi sa kojima sam pričao su ispali sasvim normalni ljudi.

    Kaizena zamišljam kao kornjačinog vrača

  19. Добро, Реме, ако сам ти тако кул нађи ми неке емо цаве да гузичимо лллоло

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.