ЈЕБАЊЕ ТРОИКА

  1. VEHBIJARIM ĆORALIČKI PO PIJACI POSLE PONOĆI! RAZDIREM SEKTAŠICAMA RČOVE I UČIM IH OČENAŠ DEMO VRŽN!

  2. POPRAVLJAM MLADE PRED SVADBU

  3. HAHAHAHA U ŽIVOTU SE NISAM ISMIJAO VIŠE NEGO SAD, ČITAJUĆI POSTOVE HAHAHAHAHAHAHHAHA

  4. TO NINKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    MI NINČIMO

  5. HAHAHA NINČENJE JE NOVI POJAM! NINČIMO ZAJEDNO!

  6. NINKA OPLODI NAS SVI ŽELIMO TVOJ MOĆNI GENETSKI MATERIJAL!

  7. JA KAD JEBEM SAZIVA SE HITNA SEDNICA SAVETA BEZBEDNOSTI! JA ONDA ONDA ODEM TAMO I RASPIČKAM IH KURCEM ŽIVODERCEM! JA JARČIM!

  8. OPLODIĆU VAS SNAŽNO, VELIKOM BRZINOM, U ŽIVOTU NAJ!

  9. OČENAŠ DEMO VRŽN!

    KVADRILOLSARČEVNIMGRČEVIMAPOPATOSU

    PVT:
    Vehbija Ćoralić
    Nešto-nešto, daj adresu i jmbg, pandanizacija tunajt? (preveo prvo na ženski i sve)

    messalina

    Što se nisi umio snegom kad si već otiš'o?

    MESSALINA JEBE!

  10. JEBI NINKA, JEBI

    Sv. Burzum
    SAMO JEBI VEHBIJA VIDI KAKO JA
    JA JEBEM!

  11. JA NE JEBEM, JA RAZARAM

  12. JA I NINKA CARINIMO ZMIJINIM PAPOM

  13. JA NINKIZUJEM KURCEM U PIČKU,DOK KOMŠIJE ZOVU 92 I PRIJAVLJUJU ME MURIJI!

  14. JA JEBEM PO HAITIJU.....NEKI TO ZOVU ZEMLJOTRES

  15. JEBEM KROZ ISTORIJU, JOŠ OD HOMEROVOG DOBA, A ODAVDE OD ŠIBE! JA ISTORIŠEM!

  16. SAMHAINE, NARAVNO...

  17. JA NINČIM MLADE BIČARKE, NINČEĆI IM RČOVE, DA VRIŠTE U VAPAJIMA DA PRESTANEM, ALI NINČENJE NE PRESTAJE DOK ONE NE LIPŠU, JER MOJ NINČEĆI ALAT NIKADA NE LIPSAVA....ON NINČI DO KRAJA....

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.