ЈЕБАЊЕ ТРОИКА

  1. DEFINIŠEM LOŠE, ALI ZATO JEBEM PRVOKLASNO, ODATLE MI PLUSEVI!

  2. JEBANJE JE NISKOG KVALITETA....JA OREM!

  3. JEBO SAM JOŠ U KOLIBRAMA
    KUKURIKU KOKODA TO JE PRAVA NEZGODA

  4. LOLOIŠEM PO LOGAUTU! JA LOLČIM IZ OFLAJNA!

  5. JA KAD JEBEM, NAMASTIM KURAC LJUTOM KOBAJOM PA JEBEM RIBU U PIČKU, I POSLE TOGA JE TERAM DA MI LIŽE MOTKU SA MEŠAVINOM AROMA KOBAJE I PIČNOG SVRŠA!

  6. JEBEM!
    KO ZNA ZAŠTO JE TO DOBRO

  7. EVO I DIA! JEBI DIO, KAŽI NAM KAKO!

  8. JA NE JEBEM, JA UNIŠTAVAM

  9. JEBO SAM TUNJAVU NORU DŽONS, OD SILINE (IL MILINE?) UBODA ZAPEVA ONA: RATAMATAFON EN A FRI STERIJO EN A FRISTAJLA

  10. PRIJO SAMO KAAAAAAAAŽI!

  11. http://ultraphoto.org/images/jnk2dbv4drcjqg0cv36e.jpg

    lolololololololololololololololololololololololololololololololololo

  12. NE VALJA NAM OVO NIŠTA......OPLODIĆU VAS SVE MOJIM NINČ-MONSTEROM DA SVI NINČITE ONAKO KAKO TREBA.....BEZ NINČENJA NEMA ZANATA!

  13. JA JEBEM, ALI POSTAĆU FRIGIDNA OD OVE TEME JEBEŠ MI SVE!

  14. JEBO SAM PRED AUDITORIJUMOM
    BAMBI ME NAGRADIO SA TRI MINJE SUBOTE

  15. HAHAHAHAHAHAHAH CARO LEGENDO HAHAHAHAH

  16. JA VAMPIRIŠEM SISAJUĆI KRV MENSTRUATIVNIM BIČARKAMA!

  17. PROUZROKUJEM GLOBALNO ZAGREVANJE SEKSUALNIM TRENJEM, AL SAM TRENUTNO NA GODIŠNJEM PA JE ZAZIMILO.

  18. JA SVRŠIM PETŠESNAEST LITRA SPERME U NAFTNU MRLJU U OKEANU, A POŠTO JE MOJA SPERMA NAJČISTIJA SUPSTANCA NA SVETU, TA MRLJA NESTANE ZA DESET SEKUNDI I OSTANE SAMO LEKOVITO DEJSTVO MOG SVRŠA: ONDA BABE ULIĆU UNUTRA DA IH TO LEČI OD REUME, PRITISKA I OSTALIH BOLEŠTINA!

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.