ЈЕБАЊЕ ТРОИКА

  1. JA MYLYVUJEM SNAGOM MOTORNE TESTERE NOVIJE PROIZVODNJE SOLIDNOG KVALITETA!

  2. JA JEBEM POMOĆU SVOJE KURČINE!

  3. JA KUMKUMUJEM VRSNO!
    NADŽ BAHALIŠEM NA DŽAKU BABU, DROGIRAM!
    ĆORALIM ODMERENO.
    SIPAM PIĆE U DROGU, TRUJEM NARKOMANE.

  4. JA JEBEM MNOGO KVALITETNO!

  5. ЈА КВАНТИТЕТНО ТАКОРЕЋИ У ОГРОМНИМ КОЛИЧИНАМА!! ЈЕБЕМ НЕШТЕДИМИЦЕ!

  6. JA JEBEM DANAS, NE OSTAVLJAM ZA SUTRA. A ZNA SE DA ĆU I SUTRA JEBATI!

  7. JA CEPIPIČIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. Prvo su pričali da Titanik ne može biti potopljen. Onda su kenjali o tome kako je Titanik potonuo zato što je udario u ledeni breg. Daj... Koja budala će da veruje u ta sranja??!!!

    Elem. Jednom sam JEBAO sve živo na šta sam naišao. Jebao sam bez milosti, moćno, kvalitetno, snažno, divljački, životinjski, LOŠE, razarački, onako kako samo ja umem! Svršavao sam dum-dum spermu, koplja, šurikene, nuklearne projektile, govna, krv, iznutrice, žvaku koju sam progutao i ono žuto iz ušiju! Onda sam rešio da malo o'ladim svog KURCA! Stavio sam ga u to hladno more. Osetio sam kako me je nešto zagolicalo. Pogledah i videh šta je to bilo. Taj usrani Titanik se razbio u kontaktu sa mojim kurcem. Tada su mnogi ljudi izginuli.
    JA LOMIM I UBIJAM!

  9. MYLYCARIM BRKOVIMA!

  10. SAVIJEM DEVOJCI KIČMU, NAPRAVIM POLUGU NA VRATU, LAKTU I KOLENU I TAD JE JEBEM KAO ZVER DOK NE PRESVISNE.
    JA KENDŽIM!!!!!!!!!!

  11. NISAM JEBO ČETIRI DANA NA SAJTU I MNOGO SAM LUD ZBOG TOGA!
    ALI SAM ZATO JEBO PRAVIM KURCEM U PRAVU PIČKU I MNOGO SAM LUD OD TOGA!
    JA JEBEM, BRE!

  12. НИНКА ЈЕ ТАЛЕНАТ! ОН ПРИРОДНО ЈЕБЕ!

  13. ФЕЈЗ КАД ПЛАСИРА КУРЧИНУ ПИЧКА ПРОПЕВА И ТО МЕЦОСОПРАН!!

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.