ЈЕБАЊЕ ТРОИКА

  1. ЈА ВРБУЈЕМ И ЛОБИРАМ

  2. МИЛИЦА ЈЕБЕ ПОГАНО КАО ПРОКЛЕТА АЈКУЛА ЧЕКИЋАРА!

  3. JA JEBEM DOK POSTUJEM NA TEMI JEBANJE, SAMO DA VIDITE KOLIKO JEBEM. JEBEM MNOGO I SNAŽNO!!2

  4. PO MENI SU NAPRAVILI DURASEL BATERIJE, ALI NI ONE NE MOGU DA JEBU KAO JA. JA JEBENO DURASELIŠEM!!2 ULAZIM U ANALE JEBANJA!!2

  5. ВЕХБИЈА ГИТАРИШЕ МЛАДЕ ПИЧКЕ.

  6. ЂЕС КАТЈА! ЈЕБЕШ ЛИ ШТО!?

  7. ЂЕС ФЕЈС.

    ЈА ДАНАС ЈЕБЕМ РОМАНТИЧНО, НАБИЈАМ СВЕЋУ ЦАВАМА У ПИЧКЕ И ОНЕ СВРШАВАЈУ ОД РОМАНТИКЕ.

  8. ЈА ЈЕБЕМ КУРЧЕВИТО! НАБИЈАМ ИМ КУРЧИНЕ И ОНЕ СВРШАВАЈУ ЛАНЧАНО! БЕЗ СТАЈАЊА! ЈА ЈЕБЕМ НЕПРЕКИДНО!

  9. ПРОВАЛИЛИ СУ МЕ ДА ИМ БРИШЕМ КЛИПОВЕ СА ЧЕТА, РАДИМ ТО КРАЈЊЕ НЕПРИМЕТНО! ЈА БИВАМ РАСКРИНКАВАНА

  10. ЈА РАСКРИНКАВАМ МИЛИЦУ!

  11. ПЛОДИМ ЗА ЗЛАТНУ МЕДАЉУ НОВОСАДСКОГ САЈМА!

  12. ĐESTE JEBAČI I ARČERKE!
    JA PANDANIŠEM!

  13. JA VEHBIJAM ZMIISKI CARSKI KITOM U ČELO NEEMO CAVE!!2

  14. ЈАСТАПАМДОКЈЕБЕМ!!

  15. JA ČMUNJOBUŠIM.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.