ЈЕБАЊЕ ТРОИКА

  1. JEBANJE MU DOĐE NEŠTO KAO ČITANJE, SAMO ŠTO JA I ANALIZIRAM!

  2. JEBANJE MU DOĐE NEŠTO KAO ČITANJE, SAMO ŠTO JA ČITAM IZMEĐU REDOVA, PA POSLE POCEPAM KNJIGU I OBRIŠEM KURČINU NJOME!

  3. JA KURTONIŠEM PO RČEVIMA!

  4. ZA JEBANJE KAŽU DA VALJA JA KAŽEM FUTFAK U MITESER ŠTO DA NE

  5. СВРШАВАМ КУЧКАМА ПОД ПАЗУХ, А И НА МЛАДЕЖ!

  6. JA KAD JEBEM BRADAVICE SE INVERTUJU JA IH ONDA KLIKĆEM KURCEM KO ČEP OD NEXTA ONE VIČU JEBI JA IM POETIČNO ŠAPNEM U ČMAR MRŠ U PIČKU MATERINU

  7. JEBEM ISPOD MIŠKE I SVRŠAVAM U SPERMU U GANGLIJE! A I JEBEM U PIČKU PONEKAD!

  8. JA JEBEM ZAKRŽLJALIM SIJAMSKIM BLIZANCEM NA POTKOLENICI U DVANAESTOPALAČNO CREVO
    PRAVDA ZA PIČKU

  9. Ja jebem u GRAPPLINGU!!!

  10. DA LI JEBETE?
    ŠTO NE JEBETE?
    ŠIBA JEBE

  11. DUBIOZA TO JE AGREGATNO STANJE KOM PODLEŽE MNOGI VRSNI PIČ SA BRAZILKOM
    ON IZDUBLJUJE

  12. DUB PIČKARA!
    VEHBIJA SODOMIZUJE!

  13. MOJA KARINA RAZGLAVLJUJE RUPE I BUŠI DOK SA BRAZILKE NE PREĐE U SKINJARE!!
    SKINJKARAM!!

  14. JA SE ODJAVLJUJEM JEBANJEM! TAČNO JE 4:00!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.