Prijava

Video sam ga, ljubazan je bio...tepač :D

Ja mislim da sam proš'o.

E sta doziveh , kad ni svemocni Dzimi o kome svi pricaju nije vise mod . Sad ga mlatite u gradu do mile volje !
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/41036_1432245486470_1242882151_31286485_8225850_n.jpg

Koliko ljudi mogu zaista da budu dno...

Ти ћеш неком да причаш шта је дно.

Ne ložite se, to je još jedno u nizu Džimijevih trolovanja... ;)

Iskreno, dzimi je pickica u dusi.

Ja ne znam koji vam je kurac... Što ne progovoriste dok je bio mod ili nešto tako, nego sad pričate?

Iskreno, dzimi je pickica u dusi.

Zato mu ga puši... :p

pa ja ne mogu da verujem... koji vam je... ok da se spradamo što više nije mod, ali čemu ovo preterivanje... i to što nije više mod ne znači da je umro...

da ne bude da spemujem: džimi je ok dečko, sa svim svojim vrlinama i manama. ima dar da iznervira ljude, da probudi trolove i razdrma paljevine. i sasvim sigurno niko nije ravnodušan prema njemu... eto, džimi nije dejan cukić. eto.

Džimi je čovek od kojeg sam u samom startu svoje karijere dobio banalan ban, zato što sam glupom čoveku rekao da je glup.
To me smorilo jer nije i njega banovao, pa sam pomislio da je neki internet huligan sa mod palicom kojom kosi sve što mu se prohte.
Međutim zbog načina na koji mi se malko odužio ban(na moj zahtev greškom), i načina na koji sam odbanovan od tog dana mislim da je on normalan dečko spreman za saradnju, i razumevanje.
To je bio moj prvi i poslednji susret sa nekim modom (samim tim i sa Džimijem) pa ne bih imao više šta da dodam, osim da je moj utisak da je bio sasvim korektan mod.
Isto važi i za Mr moon-a koji me nije banovao iako sam na jednoj temi rekao dvojici autora da su bolidi.
Dakle, ja sam hteo da pomenem i "drugu stranu" jer svi nekako naskaču na modove da su nerazumni ljudi koji te banuju čim trepneš i da se iživljavaju i štatijaznam.
I Frenki mi nekako odaje korektan utisak, ove ostale ne znam, a i đe da znam.

Koji vam je kurac ljudi? Sad imate muda da kažete Džimiju da li je pičkica ili ne? Nisko, strašno nisko.