Okupljanje NS

  1. Niko me ne pita, niko ne traži, ali ja pišem, pa ko hoće, nek' čita.

    Svi ljudi koje sam upoznao večeras su stvarno extra. Ali moram da izdvojim par ljudi koje više nikad neću gledati istim očima.
    Pored Katije, Duba, Sosa, Remca i Mussashea, koje znam od ranije, Hugočavez je totalno mega giga kul lik. Rekao sam mu već sve što mislim o njemu, pa da ne pišem džabe ovde... :)
    Frenki, takođe jedan od boljih likova koje sam upoznao. Častio je, ne znam ni ja koliko tura. Posle pustio nas 20 u svoj stan, uzeo piće, do malopre većina bila tamo... Sve nas dočekao kao kraljeve. Sve samo najbolje mogu reći o njemu.
    Bobi, Mylyca :), Fejs, Storm,Komercijala, Bo, Melk, svi, extra likovi.
    Vojtek, ljudska enciklopedia. Nije normalno koliko se uživi u priču kada ti nešto objašnjava. Super lik. :)
    Najveće iznenađenje, meni a i većini autora, je bila Tetka Drol, koja je zapravo muško.
    A osoba koja me najviše razočarala je Gambi. Mislio sam da je stariji, pametniji, ali je zapravo sušta suprotnost. Nije mi Katija dala da ti kažem kod Frenkija u lice, pa sam prinuđen da ti pišem ovde. Čoveče, ti si došao iz Beograda!?
    Kao prvo, dok sedimo i normalno pričamo, nije fora da se dereš "ja jebem", "ja arčim", itd. 10 puta za sat vremena. Nismo na sajtu.
    Kao drugo, kada dođeš kod nekoga u stan, red je da izuješ te tvoje "Čarli Čaplin" cokule. Pa čoveče po kakvim njivama si ti hodao!? Ostavio si tonu blata dečku u dnevnom boravku. Po parketu, PO STOLU, po sveskama,....
    Četvrto, grebao si se od svih za cigare. Palio si jednu za drugom. Ali nije to što mi smeta. Svaku cigaru, ali SVAKU JEBENU CIGARU SI OTRESAO NA JEBENI POD I MILICINE ČIZME, U SVO ONO BLATO KOJE SI IZORAO!
    Znači, veću klošarčinu i seljaka nisam skoro upoznao...
    Moje najiskrenije mišljenje.

  2. Mogao si ti to da razvuces u vise tomova :)

  3. E Stefane,kad su Vejva i Storma otišle?

  4. hahahaha kakav isken post... svaka ti dala

  5. On je revoltiran vrlo ....a ja ne mogu da se setim tih cokula :)

  6. E da Hugo je kralj :D

  7. Ne znam tačno koliko je bilo sati... Lupam, negde oko 1... Mi smo svi otišli, negde između 2 i 3...

  8. StefanKostic
    Ne znam tačno koliko je bilo sati... Lupam, negde oko 1... Mi smo svi otišli, negde između 2 i 3...
    Око пола 4 смо напустили рестаурацију.
    Бок Штеф:)

  9. Био би фазон да Френки стави овај последњи део Костићевог поста у цитат дана. :))

  10. dajde bobi ljudino ti svoj doživljaj ispričaj

  11. боби браун

    StefanKostic
    Ne znam tačno koliko je bilo sati... Lupam, negde oko 1... Mi smo svi otišli, negde između 2 i 3...
    Око пола 4 смо напустили рестаурацију.
    Бок Штеф:)

    Stvarno? Ja sam bio ubeđen da je ranije... :)

  12. Kao prvo, dok sedimo i normalno pričamo, nije fora da se dereš "ja jebem", "ja arčim", itd. 10 puta za sat vremena. Nismo na sajtu.

    Procitao sam ceo tekst, a ovo me najvise zabrinjava, ocigledno da decko nema kucno-osnovno vaspitanje. I da obuVen ulazi u nekom stanu gde prvi put koraci svojom cokulama.. Da l' je on razmisljao da neko treba sve to da ocisti, sta ce reci ostali ukucani kod decka gde sljapao. Ovo na stub srama odma.

  13. Svi ljudi koje sam upoznao večeras su stvarno extra

    StefanKostić i prošlo buduće vrijeme.

  14. E da, Stefan nije gej i nije toliko dizel, ja sam iznenađena. I žao mi je što mi nismo ostali bar dovoljno dugo da Milicu upoznamo, ali nema veze, biće još okupljanja. Nadam se. :D

  15. Ja sam ostavila levi bubreg pod onim šatorom! :S

  16. Šal, noćas, ista stvar :)

    Hvala Bo. :)

  17. E ko je bila ona kuštrava devojka što se pozdravljala sa Zmiom? Kaizen?

  18. bili u šatoru?

    e a jel tu još neko bio žestok ko gamby?

  19. Види се из Стефановог писања како је било.
    Пристојно.
    Истина је да су поједини елементи закувавали, али су евентуалности сасечене у корену. Ја лично сам се усидрио на једном месту, не треба напомињати да сам једини дошао на време, и устајао да одкалавам и играм стони фудбал.
    Све је то пристојна омладина и честит млад свет, што ми је лично драго. Хтео сам да упознам никове и уживо и нисам се покајао.
    Што се тиче Гамбија истина је да је мало гласнији, а за онај део у Френкијевом стану не могу ништа да говорим, јер сам поздравио друштво око 4 и 15. када сам попио кафу, коју ми је Катија скувала. Хвала јој, тешко би се одвезао до куће да је нисам попио.

    Углавном не верујем да се ико покајао зато што је дошао.

  20. Urban neki šator бури :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.