Okupljanje NS

  1. Црна Френки је изгледа само тебе искулирао, ниси ваљда јела торту од лука пре окупљања?
    :))

  2. CrnaBo

    E ko je bila ona kuštrava devojka što se pozdravljala sa Zmiom? Kaizen?

    Ne znam, nije ona bila sa nama. Ali znam da smo i Storma i ja pokušavali da zeznemo nekoga da smo kaizen. :)

    EDIT: Buri, nije niko. Samo on. Takav talenat je, hvala bogu, jako redak. I jedan je suvišan.

  3. Uroše, izignorisao je naš paorski sto :D

  4. koji boice... ti, japanac i EPP?

  5. xD
    Stroma, Vejva, Matriks, Pajko, Zuma, Sos, nas troje, onda Kamikaza tada smo sedeli tamo. Stid ga i sram bilo!
    Okej, sad svi kažu da je kul, ali ja ne znam, jer ga nisam upoznala.

  6. Zao mi je sto nisam bila :/

  7. Okupljanje ludom radovanje :] Eee boli vas kurac, ja jos nisam stigao ni da legnem - odstorniravam se od sinoc.

    Zao mi je sto nisam stigao sa vama propisno da se unakazim, pa sam morao na poslu nepropisno. Nadoknadicu vam sledecom prilikom, video sam cim se malo popilo i ljudi se opustili da ce biti dobra zajebancija.

    Inace nista ni o kome, izlisno je, samo to da sam upoznao par vrlo zanimljivih ljudi i osacovao par lepih devojaka. Nisam se udao, morao sam da radim.

    Nadam se da ste se posle lepo proveli, znam da niste bili dobri i da niste legli do dvanaest. Vidimo se vec, jebiga. To9liko. Idem sad da se tusiram i peglam. Ili peglam pa tusiram. Mozda i spavam.

  8. StefanKostic

    A osoba koja me najviše razočarala je Gambi. Mislio sam da je stariji, pametniji, ali je zapravo sušta suprotnost. Nije mi Katija dala da ti kažem kod Frenkija u lice, pa sam prinuđen da ti pišem ovde. Čoveče, ti si došao iz Beograda!?
    Kao prvo, dok sedimo i normalno pričamo, nije fora da se dereš "ja jebem", "ja arčim", itd. 10 puta za sat vremena. Nismo na sajtu.
    Kao drugo, kada dođeš kod nekoga u stan, red je da izuješ te tvoje "Čarli Čaplin" cokule. Pa čoveče po kakvim njivama si ti hodao!? Ostavio si tonu blata dečku u dnevnom boravku. Po parketu, PO STOLU, po sveskama,....
    Treće, Milica.
    Četvrto, grebao si se od svih za cigare. Palio si jednu za drugom. Ali nije to što mi smeta. Svaku cigaru, ali SVAKU JEBENU CIGARU SI OTRESAO NA JEBENI POD I MILICINE ČIZME, U SVO ONO BLATO KOJE SI IZORAO!
    Znači, veću klošarčinu i seljaka nisam skoro upoznao...
    Moje najiskrenije mišljenje.

    SES

    Procitao sam ceo tekst, a ovo me najvise zabrinjava, ocigledno da decko nema kucno-osnovno vaspitanje. I da obuVen ulazi u nekom stanu gde prvi put koraci svojom cokulama.. Da l' je on razmisljao da neko treba sve to da ocisti, sta ce reci ostali ukucani kod decka gde sljapao. Ovo na stub srama odma.

    Какве сте ви оне окореле гејчине, не верујем, посебно овај Стефи. Брате, је л' ти седиш док пишаш? Ја да сам написао овако нешто, па не знам шта бих урадио, одсекао бих јаја себи и бацио бих их керовима. Иди лакирај нокте, тај фазон.

  9. Какве сте ви оне окореле гејчине, не верујем, посебно овај Стефи. Брате, је л' ти седиш док пишаш? Ја да сам написао овако нешто, па не знам шта бих урадио, одсекао бих јаја себи и бацио бих их керовима. Иди лакирај нокте, тај фазон.

    Стефане, није да закувавам ...

  10. Znači, veću klošarčinu i seljaka nisam skoro upoznao...

    Stefane nije lepo vređati čoveka, nije fora brate.

  11. A osoba koja me najviše razočarala je Gambi. Mislio sam da je stariji, pametniji, ali je zapravo sušta suprotnost. Nije mi Katija dala da ti kažem kod Frenkija u lice, pa sam prinuđen da ti pišem ovde.

    Ne laži, nego nisi smeo u lice da mu kažeš.

    Kao prvo, dok sedimo i normalno pričamo, nije fora da se dereš "ja jebem", "ja arčim", itd. 10 puta za sat vremena.

    Naravno da je fora! Hahaha, Gamby kralj!

    Ostavio si tonu blata dečku u dnevnom boravku. Po parketu, PO STOLU, po sveskama,....

    lololoo, prajsles, ali prajsles! Ahahahaa!

    Svaku cigaru, ali SVAKU JEBENU CIGARU SI OTRESAO NA JEBENI POD I MILICINE ČIZME, U SVO ONO BLATO KOJE SI IZORAO!

    Hahaha, znači Gamby je bio najveći ludak na okupljanju? Pa u tome je fora, zezanje, zajebancija, sprdačina, Stefane mojne si Svetlana Bojković!

    Znači, veću klošarčinu i seljaka nisam skoro upoznao...
    P.S. Modovima:
    Konsultovao sam se sa Mylycom, za "klošara" i "seljaka", i rekla je da nije vređanje ako je utisak o nekome. Da ne dođe do zabune... :)

    I na kraju, nakon što si ga nazvao klošarom i seljakom, uvlačiš se modovima da te ne banuju sa sve pederskim smajlijem. Kontam da si ti tip muškarca koga nervira blato, urlanje, opušci i da najviše voliš da pišeš poeziju dok grliš dugu pa se pitam koji si moj uopšte išao na okupljanje čija je poenta zezanje...

  12. Kako je lepo kad se ljudi upoznaju, zavole i podele svoju sreću sa svima!

    http://www.youtube.com/watch?v=b0kSpfAoyZs

  13. Није да тролујем, али Стефане очај ти је спика да на овај фазон говориш о Гамбију. Требао си лепо у лице све шта имаш, какве Катије, какви бакрачи.

    Реците ми, јел' примате још 2 ментола из БГ-а следећи пут?

  14. OFFTOPIC:
    Genijalko moja <3
    Potrebna mi močuga pod hitno... :p

    Uf... Stefan je onim degradirajućim postom oborio moju teoriju o tome da nema više hejta kada se ljudi upoznaju. Za takav post je trebalo imati muda i svaka čast na iskrenosti. Svestan si da si doviđenja za njega za sva vremena.
    Ali... Gambi je verovatno pod uticajem alkohola samo potvrdio da, kakav je na sajtu da je takav i uživo, nije neki proser i nije pičkica koja na sajtu glumi šmekera a uživo najobičnija cavulja. Gambi mi je za 50% uveseljavao svako okupljanje jer je mnogo smešan i zanimljiv lik. U stanju je da pokrene trista jednu temu za veče, da se malo diskutuje a ne da se sedi, bleji uz pivo i ćuti kao što to mnogi rade...
    Dizvineš, ali GAMBI JEBE!!!

    ON:
    Dajte neke slike u dukat vas poljubim... :)

  15. Реците ми, јел' примате још 2 ментола из БГ-а следећи пут?

    Извињавам се за спем, али морам да питам још и кад вам је следеће окупљање?

    Рачунајте Џонија и мене, ако се слажете наравно.

  16. buksnetino, mislim brate, dizvines, mozda je ocaj spika, da na ovaj fazon govori o gambiju, mislim ovo ono....

    al kako bi smo saznali na drugi nacin za ovakav trac sa okupljanja da nije ovde izneo :)

    ja se zahvaljujem katiji sto je sprecila da se zavrsi sve ono vece (koje god to bilo, valjda sinoc), jer mi je sve ovo mnogo smesno ovde :)

  17. Da, banućemo, ako ste OK s' tim?

  18. Sad će da bude fora - pojeo mi pas fotoaparat.

  19. auuu...izvinte na spamu, ali ovako ponašanje...nem reči...

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.