Okupljanje NS

  1. Ja sam preživio. Evo sad sam se pridigao. Dođoh jutros oko osmice kući, ili nešto malo ranije... A nije još bio fajronat kod Frenkija... AKO NEKO OD JEBAČA IZ BEOGRADA HOĆE DA ODE NA JUTARNJE PIVO, JAVITE NA PVT. RED JE MALO I GRAD DA VIDITE.
    Svi su mi bili zanimljivi, jbg, nisam stigao sa svakim da razglabam 3 dana, ali mislim da sam sa svima razmijenio riječ, dvije. Dobri ljudi, šta reći... Mislim da smo i dobar lokal uzeli, ma bilo je sve dojajno, idući put još bolje. Hvala svima koji su došli, znam da se niko nije pokajao ;)
    EDIT: Još me boli faca koliko sam se sinoć smijao, imam upalu kez mišića.

  2. buksnetino, mislim brate, dizvines, mozda je ocaj spika, da na ovaj fazon govori o gambiju, mislim ovo ono....

    Ај' само што је очај спика, него је и трула и лоша и одвратна. Не мислим да је Стефан лош лик, али ово је по мени, рекло горе ствари о њему, него о Гамбију.

  3. Frenki se danas neće pojavljivati na sajtu - mora da pere tepihe.

    Kostiću, sve se mislim da ipak nisi smeo da mu kažeš u lice, jer priznaćeš, da te jednom pukne onom cokulom, bilo bi zajebano.

    Znam Gambija dosta dobro i mogu da kažem samo da Gambi jebe. Ljkra.

  4. Ja neću da pričam ni o kome posebno, dok se ne pojavi još ljudi koji su bili na okupu, pa da tračamo onda :)

  5. Remac, aj odemo na pivo. Javi gdje da se nađemo.

  6. A ne mogu sad dube sa tobom, nekako mi se nisi dopao sinoc pa ono, ne bih da se gledamo tako na kafi i cutimo

  7. Ljubomoran si na moju kosu, a ja na tvoju frizuru. U redu je, razumijem te.

  8. Oćemo li se okupljati? Nemam ja čitav dan.

  9. kome ti pricas kad niko nije ustao bog ti jadan?

  10. Хај'те и вечерас, ја синоћ нисам могла!

  11. veceras nista jace od kafe ne ide

  12. ko je odveo žensko kući?

  13. Ja hoću da se napijem i večeras.

  14. Ja sam izigravala tapiseriju tamo....crap

  15. molim za odgovor, ko je od svih vukajlijaša odveo žensko kući? (računaju se samo one koje su došle)

  16. Frenki je odveo sve žene i muškarce kući.

  17. eto nem0, tarara, moze veceras kafa ako ocete, ja alkohol necu pa makar i da hodate u kupacim i da mi nudite.

    I da zadovoljim fejda, ja sam odveo zensko kuci, dub-a

  18. Tarara insistira na alkoholu jer je to jedini nacin da se razveze :)
    I jos jedan uslov bez ONA SA NOGAMA,molicu :)

  19. ONA SA NOGAMA se ukida. Kad ih nabiješ pod sto, pa se ne vide.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.