Okupljanje NS

  1. Da sam ih digla NA sto,zasenila bi Gambijeve cokule :)

  2. Ja nisam skontao te cokule. Ma skupljam snagu da uspem sebi čašu piva.

  3. njegove martinke je bilo tesko promasiti cedo

  4. Pored onoliko žena, vi u Gambijeve cipele gledali.

  5. Хајде дођите сада до фонтане, ја одох сад тамо да пијем па ми се можете придружити. Вичите мој ник :)

  6. Zezatore, ćuti. Bolje je...

    Ming
    Uf... Stefan je onim degradirajućim postom oborio moju teoriju o tome da nema više hejta kada se ljudi upoznaju. Za takav post je trebalo imati muda i svaka čast na iskrenosti. Svestan si da si doviđenja za njega za sva vremena.

    Naravno da sam svestan.

    Komercijalni_Predah

    Pored onoliko žena, vi u Gambijeve cipele gledali.

    Red je i na tu temu da napišem. :)
    Pored Katije i Mylyce, svojom lepotom su me zasenile zoom i komercijala. Komercijala je jako slatka devojka, vidi se da je dobra, ali nisam nešto pričao sa njom... A zoom, isto jako lepa devojka, bacili smo par reči... Ali se brzo negde izgubila... Nije puno ostala...
    Ukratko...
    :)

  7. Vičite me na mobilni ako ćete piti i večeras.

  8. Neam pojma, meni bila bleja. Većina ljudi su prijatno iznenadjenje, zaista. U stvari, niko me i nije razočarao. Ljudi koji su na sajtu carevi su uživo još veći carevi, a čak neke ljude koje možda i nisam toliko gotivio zgotivih sinoć. Što se tiče Stefana Kostića, baš rekoh Hugu i Wojteku kad smo se vraćali da mi deluješ kao taj tip ljudi koji će da oplete sutra na sajtu po meni i boli me baš kurac, dizvineš. On me nije razočarao, štaviše. Možda je i kulji nego Stefan kojeg sam očekivao, jer i nisam imao neka očekivanja. Jedino ne dovede emo cave, brate.

  9. da ne zaboravim onako stefan kostic je nekako u bas onom nekom fazonu kad ubacite djusa kvazi repera u grand,nekako mi deleju bas fegetski repic i mindjusa......

    podseca me na http://www.dodirnime.com/zanimljivosti/wp-content/uploads/milan1.jpg

    Mislim da se jos uvek lozi na neki fazon nestasne godine...

    Ps:nemoj da se ljutis lep si decko al nemoj to da radis sebi...:)

  10. auu Kostić Stefane. :)

  11. Gambi, bio sam spreman da ti ovo sve kažem i jutros. Ali, kao što rekoh, Katija me ubedila, da se ne bi svađali tamo.

    Što se tiče emo cava, Burzuma nisam upoznao, ali tipujem da bi mu doveo neku da je došao. Fejsu bih doveo. Frenkiju bih doveo. Hugu bih doveo. Tebi ne.

    Pajko, naravno da se ne ljutim.
    Jbg, volim da imam neki svoj fazon, kao i većina. Za mene je to fensi oblačenje, narukvice, minđuše, repić, itd... :)

  12. Ja još nisam legao da spavam :)

    Drago mi je da sam upoznao Frenkija i Bobija, koliko je moglo za tri sata. I jedan visoki momak mi je bio kul, kao i jedan što je nosio košulju i studira prava, pa sam ga maltretirao da ih batali (izvinjavam se čoveku). A ostalog se slabije sećam.

  13. Ako neko kuva kafu i voljan je da me trpi, doči ču.

  14. Ок, баталите препуцавање. Смара, а ви остали не закувавајте, није шмекерски ни мало.

    Елем, сви људи су на мене оставили позитиван утисак (јебига, тако је). Са Френкијем сам се највише пронашао у некој причи, али видео сам да су сви рационални и ништа мање необични од осталих људи које познајем. Издвојићу Стефана Костића, само да кажем да је дечко јако културан и васпитан, и да ми се јебе какав је његов стајлинг и животни ставови. Ок је лик. Такође, извињавам се у име оног пијаног Јевреја, ако је направио неко срање, видели сте и сами да се ради о особи са специјалним потребама. Нисмо понели лекове из БГ-а, па је мало настала фрка за њега.

    П.С. Нагласио бих историјску победу у стоном фудбалу Београд(Хуго, Фејс) - Нови Сад (Френки, Мулуца) 5:0

  15. Јебига, смарам кад се напијем.

    Френки личи на Владу Георгијева.

    Ето, толико. :)

  16. hahaha, trebao sam sleteti sa svojim padobranom u vašu kafanu.

  17. E, a jes' bilo kul naroda. :)

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.