Okupljanje NS

  1. od 7 do 9, pa sam morao da idem dalje, a sad kako čitam ove komentare izgleda da sam propustio žurku godine :D

  2. aj bas da probam da se setim ko je sve bio

    Sos
    dub
    Remac
    mylyca
    mussashe
    melkijades
    zmia
    fejzbuk
    bobi
    katija
    crna bo
    KT
    komercijalni predah
    vejv
    storma
    pajko
    zo0m
    kamikaza
    tarara
    neobavesten
    dzonovan
    frenki
    hugo
    wojtek
    gamby
    tetka
    samhain
    pacow1
    stefan kostic
    matrix

    ako sam nekog zaboravio nek mi oprosti

    dzonovan je snimao kamerom okolo, probacu ga nagovoriti da okaci na net

  3. Skontao sam da znam neobaveštenog jer sam radio grejanje u kući gde je bio podstanar, on se setio da sam ga probudio dok sam postavljao radijator :D


  4. Kami, jesmo se mi upoznali?

  5. eto, sad ima 30 komada...koliko obicno biva kod vas u BGu?

  6. Jebem li ga ja se nešto ne sećam

  7. @ sos
    vise od toga
    i lepse nam je nego vama :)))))))

  8. leela :))) ajde organizujte nesto uskoro, ne mora biti revija, pijanka malo veca obicna

  9. moze kad se vratim sto da ne...i onako sam ja beogradski frenki, odnosno frenki je novosadska leela :)

    a da, dolazim u NS za neke 2, 3 nedelje, u tvom komsiluku spavam ako se nisi preselio :)

  10. Trebala sam doci u sorcu,bar ne bi morala da se predstavljam :)

  11. Meni bilo fino.Taman...Došao i otišao dalje u pravim momentima.Bobi je u pravu za fudbalicu, niko im ništa nije mogao, Dub i ja jedva učačkali par golića. Neću kačiti ništa što sam snimao, čuo sam par loših komentara što uopšte snimam, a i svakako mi nije bila namjera da publikujem bilo šta...Sledeći put ću se potruditi da dođem manje pijan, definitivno. Prevalio sam skoro 1000 km ovaj vikend, al' neka...Pozdravljam!

  12. Meni se sve cini da okupljanja nije ni bilo. "Sve je bilo super, svi su super, lepo smo se proveli", nigde slika, nigde nekog realnog detalja...jedino gde ste se okupili je ova tema.

  13. Konobarica je bila najdopadljivija.

  14. ја мислим да су гамби, дрол и бвлдга дошли након што смо кп, бо, канаме и ја отишли?

    Ovo mora da je zbog onog baga kad pri upoznavanju kreneš da se predstavljaš ličnim imenom, pa tek posle nekoliko ljudi izvališ koliko je to besmisleno. :)

    Meni je bilo skroz fino, uostalom nisam bio otišao na spavanje. Nekih loših utisaka nema, sem derikožačkih železničkih cena. :)

  15. Ovo mora da je zbog onog baga kad pri upoznavanju kreneš da se predstavljaš ličnim imenom, pa tek posle nekoliko ljudi izvališ koliko je to besmisleno. :)

    Не бих рекао, ја сам говорио и ник на вуки и моје име. :)

  16. Ovo mora da je zbog onog baga kad pri upoznavanju kreneš da se predstavljaš ličnim imenom, pa tek posle nekoliko ljudi izvališ koliko je to besmisleno. :)

    Kako kome... :)

  17. Не бих рекао, ја сам говорио и ник на вуки и моје име. :)

    Al' ja nisam, dok nisam skont'o da me ljudi gledaju čudno. Doduše, prelaz na nik nije tu mnogo pomogao. :)

  18. Osim Duba i ako se Milica stvarno zove Milica,ja nisam upamtio nijedno ime.. :D Tako da ako se sretnemo negde,a ja sa nekim,jebi ga,bicete predstavljeni kao nik sa Vuke..

  19. Jericho

    Meni se sve cini da okupljanja nije ni bilo. "Sve je bilo super, svi su super, lepo smo se proveli", nigde slika, nigde nekog realnog detalja...jedino gde ste se okupili je ova tema.

    +1 apsolutno je tako - ako nema slike, ondak kao da se i nije desilo.

    elem, ajde za metar dana okupljanje u bg - idemo na adu, roštilj, pivo, frizbi, badmington, all day, all night, all inclusive? žemo?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.