Prijava

Овде пишите на које све начине вам је Вукајлија променио живот и како је утицао на вас. Нпр. Ја сад на тастатури користим ч, ћ, ж, ђ, ш, џ, њ, љ... пре нисам ни притискао те дугмиће. Не бих прочитао дефиницију моја баба у блицу никад...
Да није Вукајлије, ово слатко не би било на овом столу.. :Д

Da nije bilo Vukajlije definitivno ne bih pričao sa nekim pametnim i knjiškim ljudima i eto npr. nikada možda ne bih slušao Jethro Tull... Mada opet, ne bih blejao za kompom ceo dan i poštedeo bih sebe od upoznavanja nekih čobana.

Fat Christmas
Da nije bilo Vukajlije definitivno ne bih pričao sa nekim pametnim i knjiškim ljudima

Ваистину.

Alal ti kurac za biranje podforuma.

pa sve su ovo informacije i cesto postavljanja pitanja moj gamby

Alal ti kurac za biranje podforuma.

hahahah

хаххахах тек сам сад провалио где сам направио тему... нисам ни гледао, само кликнуо на "нова тема"..
едит//
хвала војтек.

Премештено у разно.

sta je ovo, nema niko.. :)

ja mislim da i ptice na grani znaju - da nije bilo vukajlije ja ne bih imala najboljeg dečka na celom svetu i ne bih bila ovoliko ludo zaljubljena i srećna! (okej, okej, znaaam koliko to ziljavo zvuči, al jbg, šta ću kad je tako... srećna sam) :)))

Da nije Vukajlije lice cisto ko papir ... a jebote pogresna reklama !

Da nije Vukajlije PANDAN nikad ne bi vido sveta

Da nije bilo Vukajlije ne bih upoznao osobu koju bolje da nisam upoznao.

ja mislim da i ptice na grani znaju - da nije bilo vukajlije ja ne bih imala najboljeg dečka na celom svetu i ne bih bila ovoliko ludo zaljubljena i srećna! (okej, okej, znaaam koliko to ziljavo zvuči, al jbg, šta ću kad je tako... srećna sam) :)))

AMIN!

da nije vukajlije, davno bih završio faks, ali ne bih upoznao likove kao štto su slavk0, facafaca, sergios i yomax...

e da nikad ne bih počeo koristiti ''i te pičke materine'' i ''taj rad''...

Da nije vuke ostao bi samo ziljaw, ovako sam totalno ziljaw

Супер је кад је човек срећан. Па нек' буде и зиљаво.

Да нема Вукице, уф, имао бих профил на фејсглупу и играо бих Травиан. (Како се зове твоје село?!).
Има овде пуно људи који заиста делују начитано па мало подстичу на неки интелектуални рад у стварном животу, то је позитивна ствар. Погово за младе. Ето, једне светле стране сајбер света.

Da nije bilo vukajlije ziveo bih u zabludi da sam duhovit.

Da nije bilo Vukajlije...verovatno bi razbio glavu nekom. Ovo je moj ventil i filter

да није вукајлије ја никад не бих јебао!Ллололол

Nikada ne bih vidio sisu.