Prijava

Jebat ga, trazio sam 2 stranice ovog podforuma, nisam vidio da ima neki vaki prijedlog.
Da se turi jos i redanje nindzi po prosjeku, sta reci vise...

lose...ima ih dosta koji imaju tipa 10 definicija ukupno...a jedna im bila u odabranim i prosek im 1000

al da se racuna tek ako ima 20 komata definicija, nisam napisao to goram u prvom postu ali mislio sam i to

Ne verujem da bi mogao da razdvajas na posebno rangiranje za "iskusne" i za novajlije. A i poremetio bi sve zivo, imas ljudi koji su napisali preko 500 defki a imaju prosek 20.

jebi ga, al ne da se izbrise ovo po popularnosti, nego da i ono stoji a i pored ovog da se metne i ovo redanje po prosjeku

Aha, pa onda ne bi imalo neku funkciju, vise bi sluzilo ono, sto se kaze, za ukras.

Neka malo i kicerice : )

Mada bi moglo rangiranje da bude i dvojno: Klikni da vidis popularnost, klikni da vidis prosecnost, taj rad.

Kar'na, pajdo, ne valja ti prijedlog kurcu.

ремац: ранк 244, просек 75.21 ЗА
скочимиш: ранк 203, просек 25.95 ПРОТИВ
мени је јасно а вама? :)))

meni se sviđa predlog - ZA.
a i taj što je napisao jednu defku valjda napiše još neku :)

Remac: 20. januar 2010. #244, 66 definicija
Dasisti: 21. januar 2010. #1490, 14 definicija
Skočimiš: 9. decembar 2009. #203, 218 definicija

Uostalom, kakve to veze ima, prijedlog je kar'na.

Ово нема везе са мозгом. Свако коме изађе дефка међу одабранима или је била међу дефкама дана има по дифолту огроман број плусова на тој. Друга ствар, предлагано једно шес пута и сваки пут одбивено. А мене заболе јер је популарност генерално глупос.

Svejedno.
Šta mi se jebe... xD

Против. Много њих, који су у самом врху, би пали за неких 30-40 места. Овако је боље.

Шта бре тролујете? За.
Не видим ниједан ваљани разлог зашто не би било дигме ''поређај по''. Опет, не видим ни један да буде. Како год, украс.

Sram vas bilo, sad cu da vas hejtujem

klikni da vidis prosecnost

Ja bih, ako je ikako moguće, da nam se omogući opcija "Klikni da vidiš natprosečnost".

Просек није мерило...

musssashe
lose...ima ih dosta koji imaju tipa 10 definicija ukupno...a jedna im bila u odabranim i prosek im 1000

И ово.