Prijava

Јебо те, свако би имао добар просек да има 5 насловних, или 1 насловну и 2 обичне.

A šta bi se tačno time postiglo? Odnosno, zbog čega otvarač teme i oni koji ga podržavaju žele tu opciju?

sos, ovaj drugi odlican

musssashe

lose...ima ih dosta koji imaju tipa 10 definicija ukupno...a jedna im bila u odabranim i prosek im 1000

Ova računica ne valja. Sa 10 definicija i prosekom preko 100 autor ima preko 10000 poena i rangiran je među 120 najpopularnijih.to ipak nije slučajno. Zahvaljujući jednoj definiciji mogu da se nađem među 1000, čak možda i među 300, ali su kasnije razlike sve veće i tamo se ne dospeva slučajno. Bez obzira da li se baš meni dopada stil određenog autora.

Sa 10 definicija i prosekom preko 100 autor ima preko 10000 poena i rangiran je među 120 najpopularnijih

nije ti dobra matematika
ja imam 12 definicija
prosek 185

Zajebao si se za jednu nulu, 10 definicija prosek preko sto znači preko 1000 poena.

____________
edit:
Zaboravih da odgovorim na temu, eto ja imam veliki (prosek), ali totalno ne vidim korist ove opcije...

Protiv.

Francky Delevra
A šta bi se tačno time postiglo? Odnosno, zbog čega otvarač teme i oni koji ga podržavaju žele tu opciju?

Ето, хоћеш да видиш ко има највећи просек небитно од стажа и броја дефиниција, кликнеш и видиш.

Ova računica ne valja. Sa 10 definicija i prosekom preko 100 autor ima preko 10000

Си сигуран? Не бих рекао.

Ето, хоћеш да видиш ко има највећи просек небитно од стажа и броја дефиниција, кликнеш и видиш.

A rangiranje po broju bodova ostaje.

A da se lepo ukine ta popularnost?Ocigledno da je ljudima stalo da se takmice pa zato i nastaju ovi predlozi.

church pub Sa 10 definicija i prosekom preko 100 autor ima preko 10000 poena i rangiran je među 120 najpopularnijih nije ti dobra matematika ja imam 12 definicija prosek 185

Izvinjavam se, moj faul, progutao sam nulu, ali na osnovu onoga što sam linkovao se vidi šta sam hteo da "kažem".

Ma karina, ljudi, katanči.

Svrha postoji, eto ja sam tek skoro slucajno izvalio da Burzumu skoro svaka definicija valja. Pogledam prosek - odlican (a svega nekoliko odabranih). Da ima ova opcija, lakse bi se razdvojilo zito od kukolja. Popularni autori bili bi jos popularniji, ali ja ne vidim da to ima neku losu stranu? Valjda se kvalitet svuda istice u prvi plan?

Mada je predlagano 100 puta, Kaizen je 90 puta rek'o bice, ali je 10 puta rekao i bice. Sad, pitanje je sta ce od toga da bude.

Ok.
Ali da glavna podela bude po broju poena.
Ovo samo da bude dodatak.

Ja sam subjektivan jer imam 50-ak definicija i solidan prosek. Ali opet. Ne vidim kako ovo može da škodi :) Samo dobijaš jednu kategoriju više po kojoj možeš da nadješ dobre autore koje inače ne bi našao, ništa drugo se ne menja. Ako ideš po logici "nema smisla" onda ni ovo trenutno rangiranje nema smisla, ako uzmeš u obzir da su osrednji autori (MOTIKA recimo, po mom ukusu) favorizovani u odnosu na one koji su slabo rangirani a dobri (Trouble-a sam provalio tek pre nekih mesec dana, igrom slučaja). Kako god okreneš na najbolje autore ćeš naleteti slučajno a ne na rang listi (avenger, radič). Nebitna stvar potpuno, to je samo jedna opcija koju će imati čitači, niko neće oštetiti autore koji pišu mnogo a sranje.

Ti imas jebeno odlican prosek.

Ne može da škodi kao ukras, ali ne bi ni neke svrhe bilo od toga. Šta, kao autori koji imaju veći prosek pišu bolje definicije?

Ne može da škodi kao ukras, ali ne bi ni neke svrhe bilo od toga. Šta, kao autori koji imaju veći prosek pišu bolje definicije?

Taj rad. Ne mora da znači uopšte, a samo bi favorizovalo iste i dalje.