Prijava

daj neki link. Nisam viđao takve boce. I nigde ne piše pisco. Zato pitam.

Да није крв жртвованих девица , видим нека Маје , Инкке , тотеми .....воле они то да раде ....

a ja mislio da ti znaš pa puitaš da se svališ :)
http://en.wikipedia.org/wiki/Pisco
kaže da je skoro pa nacionalno piće u Čileu i Peruu ali nisam video takvu sliku...
odo da igram Hax...
budite mi pozdravljeni :)

ahahahah, L@ki, baš je istripovano, ovo dobio ćale kad su u firmi imali sastanak sa nekim Peruancima ili tako nekim kurcima palcima, nemam pojma šta je. :)

Mistika i alkohol ovde... Da, treba ići na kuvano vino, jer napolju je sneg, ova belina se neće ponoviti sve do sledeće godine.

Брља бре :)

Види црвену, како паметно збори :)

Ha, umem i ja to, ponekad. :) Popravlja to raspoloženje...

Кувано вино је генијално ;)

I to mi jedini plan za danas, za nekih sat vremena krećem sa zagrevanjem. :) A možda ću posle ići da šutiram sneg dok mi noge ne promrznu! Nos neće. :))

ХАхха, зависи, ноге можда одбију послушност :)

Hahaha Neko će me već pronaći kada otopli... :)))

nigdje naći temu jbt...

Перо, једно питање, је л си био ти на неком форуму пре једно 2 дине, под ником Пера Којот Суви Геније? Рецимо Крстарица или ВБ форум, али то је још раније било. Много ми је познат ник.

Ако ВБ значи Велики Брат, на шта ја онда личим.... Не нисам. Пера Којот сам цирка две недеље. Иначе сам овде са ће година дана, а регистровао сам се пре пола година, мало јач

Убеђена сам да је био неки Пера Којот Суви Геније. Крстарица можда?

Ник је стар бре недељу дана, иди на мој профил :)

To! :))) Sav sam ti od ludila nekako sproljeća... I od leta, jeseni, a o zimi da ne pričam...

Пф. Видим, али ово је старије сећање. Онда је пре пар година био неки лик са истом идејом за ник. :Д

Има нас који трпимо вишу силу :)