Prijava

jok, deluje mi kao komedija...

Јој Допиа, немој о храни :)

Па наравно. Шта ти волиш да гледаш?

eto nas, idemo....

arhići me opasno nerviraju sa vojim zahtjevima da im nacrtam diajgrame na ramu koji je faktički prosta greda... :)

ja znam da crtam diagrame :)
volim statiku :P

Волиш да гледаш серију о статици? :П

Pa volim svašta nešto, ali ne volim ono komedije, komedije čiste, to me smara :)

А ти значи не волиш да се смејеш? :П

brate volim ali ne mogu da gledam glupe serije totalno bez poente,
volim hausa, volim grejs anatomi, volim neke gde se ipak nesto radi... :)

e ti si unikat :)

ne majke mi, ja sam držao časove i uzme i nacrta neku glupost, a neki su išli i u srednju građevinsku... e takvi smišljaju gluposti koje je nemoguće izvesti...

ja na konsultacijama kod asistenta za metal i upada studentkinja sa arhitekture i pita može li greda biti dugačka 20 metara i on joj kaže može, a ona sva radosna što je pogodila i tip je oladi rečenicom ''al' mora biti debela 4 metra''

Brate idiotizam, to su osnovne stvari koje se uče na prvoj godini prvo iz konstrukcija a paralelno i iz statike, dozvoljeni raspon greda i tavanica...

Хаус... Па одгледао сам пар сезона. Сконаташ све и онда можеш по минуту да видиш шта ће бити. Врхунац од 37-40 минута, блиска смрт око 35 минута и сл...

А поента је да те насмеје, где ћеш боље од тога :)

a ne znam, meni dodje da se obesim kad na foksu krenu serije koje nemaju neku poentu ni dašavanje nego eto služe da se kao nešto smeješ, retardirano skroz