Prijava

Jebem ti temu... nek dan sam pao sa neke litice ovde na Jahorini, jedva uspeo da ne slomim vrat, a onda jedno dva i po sata pokušavao da dodjem do najbliže kuće kroz sneg koji je bio izmedju metar i metar i po, sve vukući skije i štapove sa sobom :)

Već sam video novu Artur Takač epizodu sa sobom u glavnoj ulozi :)

Tako da, ono... probijam se nekako :)

Predraže ti se stalno lomiš. Prvo stepenice, sad litica. =3

Au Predražinjo svaka čast! Pandanski napor je to bio!

Ja se slabo probijam ovih dana a i vajerles ima poteškoće....

Barra, mislim da me je više malera poteralo za poslednje 2 nedelje nego za prethodnih 10 godina :)

Naostrim kurac i teram...

Predražinjo, jesi pio svoju mokraću? Ja sam vido da onaj Grils to radi, a to znači da tako mora.

Предраже, тако ти је то кад ош да клизаш место да идеш на окупљања и пијеш пиво.. Ја то радио и вид ме, жив и здрав лоло :)

Ја сам шупак с гртал'цом, ето како се пробијам.

Dunem i sneg se otopi , sta ce jadan , oseti silu i bezi odma .

Polako i sigurno se probijam...

kizo

Predražinjo, jesi pio svoju mokraću? Ja sam vido da onaj Grils to radi, a to znači da tako mora.

Da sam ostao još malo u tom snegu, verovatno bih i to uradio. Ovako nije bilo potrebe.

Cara™

Au Predražinjo svaka čast! Pandanski napor je to bio!

Caro, širimo PANDANIJU svuda lololololo

Stivene, bambi za avatar :)))
Tamo je verujem još gore probiti se po snegu :P
Kod mene na jugovu se garant klinčadija sanka sve u 16...
Kad si poslednji put bio, ja idem 6. 3.

Nisam, kizo... lajt sam ti ja varijanta :)

Ja još nisam izašao napolje danas, pa se ne probijam. Ali nama gorštacima snijeg ne predstavlja problem, prekaljeni brđani razgrću!!2

Ја ово носим у ранцу кад кренем у град. Ето, за све који ме стално питају што стално носим ранац. За сваки случај. Да не пропаднем.

http://forum.net.hr/cfs-filesystemfile.ashx/__key/CommunityServer.Discussions.Components.Files/14/4454.tarki-krplje.jpg

Ništa gore od čišćenja snega kontra nasađenom lopatom. Danas sam lopatao i jebo majku tom glupaku koji je nabio držalicu u lopatu naopako. Orden mu treba dati.

Kako kontra nasađena lopata?

хтео сад и ја да питам, покушао да замислим, ал не иде... стварно како контра?