Prijava

kjokosin je najpotcenjenija stvar na svetu....prvo sto su kjokosin borci rasturali u k1, nekoliko top boraca su dolazili iy kjokosina, drugo tim ljudima ne treba pancir jer imaju stene od grudnog kosa. izdrzljivi su i jaki ko zivotinje, plus ovaj jezivi udarac nogom od gore kad padne s neba
https://www.youtube.com/watch?v=exYXeMkpoCM

a evo ih i zveri u k1
https://www.youtube.com/watch?v=zkP4TI7FSes

Ruke im i ne trebaju, jebote.. nužno zlo... kako se unose kolenom u facu, ko da su im noge dva metra... baš mi nepobedivo deluju

Kita je kjokonsij, trenirao sam dugo sportski karate i te debile smo mlatili, jer su prespori u modernoj borbi. Uvek se kao na ovom snimku napravi izbor najboljih i to deluje surovo, ali stvarnost kaze da su prestaticni. Mada ja i za sportski karate tvrdim da je kurac.
Kao baza za MMA samo vrhunsko rvanje, ali i za tucu 1 na 1.

glob fejtoza izgleda kao da plese dok bije skojom lakocom udara nogama, kontrolise je bolje nego neki ljudi ruke

Joj kad se krene to šta je dobro za ulicu pa proliv dobijem od vas uličnih fajtera

pa otkud znas, mozda su se tukli vise puta po ulici od tebe

ja znam par likova bas ulicnih fajtera koji nikad nista nisu trenirali, a klepali su koga su stigli
Misko je nabo glavom vise likova neko mali arkan rukom u ringu
matori pera deda od 60 godina i dan danas ga izbegavaju kad mu dodje zuta minuta

Najjace kad se se ljudi pogurkaju negde pa jedan stane u gard xd

Те стрит фајтере сам развлачио ко слине само због (кик)бокс искуства. Џаба кад не може на улици да се научи техника борбе

Oj boljo ne seri vise zivota ti

Шта сам сад реко? Ма иди више у курац

A ovo za razvlacenje po ulici kakve su to gengsta price jebo ga ti

Па неколико пута се потукао у граду. Кад се мало више попије и одрасли људи почну да се понашају као ђечина, ништа чудно.

Jesi gledao one klipove gde otkrivaju one sa laznim crnim pojasima tuku se ko deca kakav krindz i neprijatnost su ti klipovi jebem ti sve.

Hahhahaha da jbt kad ih izazovu u fazonu daj da vidimo tvoj crni pojas a cak ni tako nego u fazonu ajde nauci nas nesto i oni ocekuju sada da budu zadivljeni kad ono prebije ih neki obican ucenik.

Pa i treba tući te što kače crne pojaseve i kurcaju se, sine moj ja 10 godina krv pišam da dobijem legit crni pojas a ti misliš mudo, ne zna niko? Samo udri bagru

mada ovaj lik ima savrsenu muai tai tehniku, na pocetku videa se vidi

slazem se na pocetku snimka se vidi da ima savrrsenu muai thai tehniku