Prijava

Доиста, често уме да има неки идиотски укус. Ретко купујем СК, сећам се да је хц фан Плејнскејпа, па ме понекад заиста пренерази оценом 98% за неко ђубре.

Него, Војтече, играш ли ти оне "економсковојне менаџеске" игре? Игра ми се са неким у мултиплејеру нешто од Анно серијала :Д

Ево, чами ми на компу Анно 1404, скинуо сам га пре два месеца и још увек га нисам инсталирао. Слаб сам са тим играма, а волим да се трипујем да их готивим. Кад мало боље размислим, играм само Цив и оригинални Колонизејшн.

Моремо цив4 иза мача или ако си вољан да анулирамо 1404 из зезања. Нисам ни ја махер, ал контам може бити лепо протраћених једно 4 сата живота :Д

Али скини венецију, експанзију за анулирање. Или аналисање! како ти воља!

Ајме, ја Анно нисам ни помирисао. Чак да си само туториал одиграо, разбио би ме. Цив иза мача може, мада ни ту нисам нешто нарочито јак, Ноубл ми је граница.

Тотал вор? Рим наравно :)

Фалаут даје занимљиву димензију ако хоћеш да будеш психо...

Тотал вор нема везе са мозгом... Дипломатија је равна договорима клинаца кад играју килере... овај... клинци се боље договарају.

Зато од дипломатије користим фајт он мап :)

Zato je to Total VOR. :)

Čuo sam da Imperial Glory, koji spolja dosta liči na Total War, ima diplomatski deo koji je vrh odrađen.

Doteru, jesi li probao neki od Paradoxovih naslova? Europu Universalis, Hearts of Iron ili Viktoriju?

http://www.geo-political-simulator.com/

Ако те интересује дипломатија, уз додатак рата... Ја сам за рат уз додатак дипломатије...

Пробах Јевропу али сам бејах доста нестрпљив тих дана. Рерише да је прескочим не би ле је приволео кад буде доконија дана за мозак мој танацни.

Ja sad igram Legasi ov Kejn serijal. Kao, okej je dok traje, ali se čak i to besomučno klanje, paljenje, razapinjanje i davljenje nedužnih ljudi na kraju svodi na spasavanje sveta od većeg zla. Nelololo.

Nelololo

Таман се понадаш да ће неко од тебе да брани свет, кад самом себи ућераш. Прави нелол.

Ljudi dajte neke psihopatske igrice, zamrla tema. :)

E ljudi, je l' zna neko da mi kaže da l' je Overlord Reloaded samo pečovan kec, ili je to dvojka? Pošto sad stavljam da se skida.

Daj neću te socijalne, dosta mi je što cepam socijalno pivo. :)

Није бре социјална, само је матора. У своје време је била дојајна, а и даље је ако мене питаш. :)