Prijava

Sigurno ste u životu mnogo puta napravili neku veliku štetu. Podelite sa drugarima to veličanstveno iskustvo:)

Kao mali sam na nekom pikapu izgrebao kamenom bočno staklo. Ne znam ni čiji je to auto bio.
Kod kuće sam žiletom isekao tapacirana vrata, jebem li ga, bilo mi zanimljivo da gledam kako se rascepljuje skaj. Takođe je i jedan kauč stradao. Biće još...

Ја сам био јебена биљка кас сам био 3,4 год. Кева би ми рекла седи ту, и сатима нисам мрдао. Е, после сам пост'о мангуп, око пете године.
Вероватно да има шта, али се не сећам, сигурно није било страшно.

Posle zurke koju matorci nisu dozvolili a fala bogu otisli na odmor,resih da ispraznim pepeljaru u wc solju posto me mrzelo da idem do kuJne da bacim pikavce u kantu.
Ta lepa kristalna pepeljara od jedno 1.5kg mi ispadne pravo nad wc soljom i napravi takvu rupetinu.Matorci su sa velikim cudjenjem gledali moju kreaciju.

Bivsi sef je rekao da je zena najveca stetocina i podelio ih u tri vrste mala srednja i velika uz komentar kako je njega zapala velika .

Slomio ručicu na vratima na novoj veš mašini negde devedeset i pete.
Ubili su boga u meni.

Porazbijao pola prozora po komšiluku, a i ćale mene krivi za kalorifer koji je on slomio kad me gađao istim pa promašio.

Као клиња сам био баш добар. Са три сам убацио огромну турпију у ТА пећ. Прелетео сам собу, и чудо је како сам остао жив. Пећ није била те среће.

Скидање знакова са кола (оробио сам сваки ауто у кругу од десетак километара) тамо са једанаест година (срећа па нисам знао коме да их продам, или што ми нико није тражио фелне, гуме или радио). Једном матором ретарду сам уништио воћњак јер нас је гађао гуменим мецима. Мислио да сам угасио ватру и отишао, али нисам је угасио и запалио сам помоћну зграду, срећом па је ћале видео на време док није ухватило комшијску кућу. То је мањи део...

Sa 7-8 godina sam ižvrljao neki auto markerom.

Jа сам се једном потписао на седишту аутобуса. Пссссст

Sa 7-8 godina sam ižvrljao neki auto markerom.

Ех, да је био један...

Ja sam kao mali delio sa nulom...

Sa 5 godina sam sa bratom pravio baklje i zavlačili smo se ispod sena i čuda u selu sa sve bakljama u ruci, istraživali kao, tad su mi izgorele obrve skroz ali srećom ta gomila je bila odvojena od drugih pa nismo nikakvu veću štetu napravili.

Imali smo nekad toster, ogromno sranje sećam se da nisam mogao da ga podignem koliko je bio težak, i iz dosade sam uključio i nožem prekinuo onu žicu dok je bila usijana tad sam sjebao nož i izbacila je neka sklopka zbog čega su crkli zamrzivač i TV, roditelji nisu ukapirali što se to desilo inače bih najebao...

Što kaže Borko, skidanje znakova sa kola, u jednom trenutku smo Đeki, sa kojim sam skidao znakove, i ja imali preko 100 znakova, ali on je kurva i rek'o je ćaletu koji je posle javio mojima, mesec dana sam bio kažnjen, ali sam sačuvao Lancia znak, koji je po mom mišljenju najlepši bio od svih koje smo imali, skinuli smo ih sa nekog sportskih kola, maksimum 5 godina starih i pritom ogrebali farbu na par mesta, sad mi je žao što sam to uradio...

Ja sam turio neki dezodorans u spreju u veš mašinu. Potrefilo se da je bila uključena na otkuvavanje pa je ta konerva eksplodirala. Izbila je vrata, polomila poono staklo, skršila veš...

Ja sam nove crvene čizmice stavila u rernu smederevca...ostale su bez djonova i nisu više bile crvene...

Једном матором ретарду сам уништио воћњак јер нас је гађао гуменим мецима. Мислио да сам угасио ватру и отишао, али нисам је угасио и запалио сам помоћну зграду, срећом па је ћале видео на време док није ухватило комшијску кућу. То је мањи део...

Crni Borko..:D

Crni Borko..:D

А шта да радим :) Барем нисам ишао бос :П

Nožem sam probio vrata frižidera i slučajno sam otkinuo školsku tablu...

Са три сам убацио огромну турпију у ТА пећ. Прелетео сам собу, и чудо је како сам остао жив. Пећ није била те среће.

Bar nisam svetlela kao novogodišnja jelkica :P

Bar nisam svetlela kao novogodišnja jelkica :P

Има то и позитивних ствари :) Напунио сам батерије за читав живот :)

Zapalio dvoriste, sa ortacima zapalio poljanu, palio pur pene, lomio prozore, gadjao kuce blatom, stavljao topovske udare u cigle, stavljao petarde u sanducice, krao vocke, gadjao kupusom gola u pokretu, psovao komsije i pravio buku, provalili komsinicu kako se kurva sa komsijom, busio one gumene bazene po dvoristima, krao letve na gradilistima da bi pravili golove. Ima jos xD