Prijava

Poker,naravno texas hold'em.
I namiguše,igra je majka,ako ljudi ne varaju,što je jako lako.

Texas i Crna Dama (Hearts)

Remi, kanasta, burako, poker 5, poker Texas.
Al ove remije jebem.

Ne znam jel iko od vas igrao UNO. Nesto slicno sedmici ja mislim, samo mnogo mocnije. Igra se sa posebnim kartama, mi smo izmislili 3 nova nacina kako se moze igrati, igrica je nenadjebiva. A igram i pokera, samo ne volim sa onima koji odma bacaju sve pare, nije fora.

Реми, покер, преферанс.

sunshine

Ne znam jel iko od vas igrao UNO. Nesto slicno sedmici ja mislim, samo mnogo mocnije. Igra se sa posebnim kartama,

Igram ja, kul je igrica. Karte mo'š nabaviti kod Kineza za sto dindži.

Mau-mau je najgluplja igra i raskinuo bih sa devojkom kad bih saznao da igra to prokleto govno!

Ja bih raskinuo sa devojkom kad bih je imao lolololo :)

Krajem prošlog veka sam bio solidan u bridžu (bio sam redovan na turnirima) i preferansu, na plaži je bio obavezan remi, oprobao sam se i u lori, crnoj dami i tabliću. U ovom veku sam izgubio interesovanje, vrlo retko odigram neku partiju preferansa.

Texas Hold'em. Pre neki dan kupih cak i plasticne cipsove, bas sam zadovoljan. Remi je takodje dobar.

Ja bridz ne znam a preferans igram na jednom sajtu koji mi lol dao ima ljudi al se plaća a ja dobio poklon na 6 meseci lolo herc igram isto loru sam igrao u srednjoj dobra je igra

Meksiko, lora, raub. Sa običnim kartama holdem, uživo, pošto drug ima čipove.

Voleo bih da naučim onu dalmatinsku igru (briškule, trešet, trijumf) sa posebnim kartama, deluje mi zanimljivo pošto se non-stop dernjaju i psuju svu rodbinu do trećeg kolena jedni drugima :)

@lusesku -

Voleo bih da naučim onu dalmatinsku igru (briškule, trešet, trijumf) sa posebnim kartama, deluje mi zanimljivo pošto se non-stop dernjaju i psuju svu rodbinu do trećeg kolena jedni drugima :)

Ništa od toga moj Lusesku. To je temperament, a briškula i trešet se uklapaju tom temperamentu. Oni su takvi i kada igraju bilo šta. Beštimanje i karanje, i-haj! Sam igre nisu Bog zna šta.
Meni je Belot (Bela) odličan nadomjestak za te igre.

Aha, tu ste 'tice. Svi tuču poker.

'oće neko sa mnom HU?

lololo

Jasno mi je da nisu, ali mi je ta količina psovki impozantna. Gore nego pljuvanje protivničkog štopera kad igraju PIK Prigrevica i Omladinac Bukovac. Zato kažem da mi je zanimljivo.. A i tu belu nikako da počnemo da igramo..

tabliće obožavam. jel ima neki sajt gde se igra tablić?

@ sunshine
Danas sam u školi igrala, dobar je UNO mnogo na početku, ali brzo smori...

Inače volim bridž ili remi, neki kažu da je isto, neki da jedno ide sa jednim, a drugo sa dva špila, nemam pojma. Poker, meksiko, tablić...

Ali prezirem prokleti dosadni pasijans...

Мао, таблоид и једна крајње компликована ориентална кутоазија чије име одбија да ми се открије у овом тренутку. Ето.

Холдем је геееј, или играш са проклетим Арапима који не знају шта притискају па уложе и по пола милиона, или су то пензионери који са два аса фолдују, чисто да не изгубе пар тричавих виртуелних пенија.

Lora, Sans...tako to.