Prijava

Mau-mau i remi. Ostalo sam igrala kao mala.

У да, и реми је кул, заборавих на њ.

Remi, ali u pare na prvi izlaz. Na tome generacije i generacije naše dijaspore gube platu sa bauštele i ženu.

Mau-mau i remi. Ostalo sam igrala kao mala.

Јао мјешалице мајсторе, то су ми две најомиљеније! И она игра, како ли се зове, кад ти остане јањетине између зуба па провучеш краља треф...

И она игра, како ли се зове, кад ти остане јањетине између зуба па провучеш краља треф...

Čačkalica?

Inače volim bridž ili remi, neki kažu da je isto

Nije isto, nije ni slično! Bridž je sport, najsloženija igra kartama. Održavaju se olimpijade u bridžu. Zaljubljenici ga uporeduju sa šahom, mislim da je to preterivanje. Igra je sjajna i zahteva mnogo razmišljanja.

1. texas hold em poker
2. remi
3. raub
4. tablić

UNO! Nema dalje... :)

Реми, Мау Мау у Керпо (холд ем)

Imaš jednu viška?

poker i kineski poker.al' odavno nisam igrala:)

какав је кинески покер? јел се игра у сат са једном казаљком, мајицом која се скупи из Икс Ел у Ем, или робу из "све за 99"?

ahahahah,kineski poker - deliš gotovo sve karte,počev od sedmice recimo,zavisi koliko igrača ima,ne treba da ih ima više od četvoro i ostala pravila više - manje pokeraška,treba izbaciti sve,slično tu kao remi,ali ako neko izbaci tri karte ti moraš da pratiš sa trilingom jačim,ako neko izbaci ful, moraš tako da pratiš itd.

Холдем је геееј, или играш са проклетим Арапима који не знају шта притискају па уложе и по пола милиона, или су то пензионери који са два аса фолдују, чисто да не изгубе пар тричавих виртуелних пенија.

Ja ga i ne igram nešto na netu.Gubi se čar blefa.
Uživo je majka.

uživo je majka, slažem se!

ma ima li negde tablić na netu?

ima i tablić i lora al pref se jedino plaća

e ček tražim znam da sam negde igrao al se ne sećam tačne adrese