Prijava

Armin je u ljubavnoj vezi sa jednom clanicom sajta samo to smem reci i mislim da mu ona brani da kao bude ovde

Malo utehe za Armina, mladjeg brata sviju nas
https://m.youtube.com/watch?v=REJ-5AgU3hg

Ode Zidan jbt

Bole ga kurci, čovek je u najbukvalnijem smislu prešo igricu

Bio bi fazon da se penzionise sad

Haha to bi objasnilo

Covek trener tri godine i uzeo tri lige sampiona kao ma daj smara ovo idem da budem reprezentativac alzira u pecanju xd

Ne znam, evo pišu već pojedinci da ga Poketino menja

Видех на ТееВееУ сад оставку као Перез каже тели смо да остане али он је одлучио да не жели, онда каже ЗиЗоу да неће бити тренер ове године и да не иде у други клаб.

njemu je jos ostalo da osvoji svetsko sa nekom repkom i to je to.nema vise.mislim da nema vise neku motivaciju.mozda mu neki arapi/kinezi daju mnogo novaca da ode 2 sezone da se jebava.cekace francusku da ga postavi za selektora ako desam zajebe.

ja da sam francuska ja bih vec sutra smenio nemaca pojma desama i stavio rodjenog sampiona zizua

mislim da ce se lomiti klubovi da dovedu tovana ove sezone.francuzi svejdeno imaju brutalanu navalu,a jos i ovaj poludeo.

Zamislite sad sutnu desampa pajsera i postave zizua i covek uzme svetsko pa brate bukvalno da ga proglase za najboljeg trenera(menadzera, selektora ili kako god) ikada

E lako je voditi real Madrid i repstaciju Francuske što on ne uzme fk Rtanj iz Boljevca i tu se dokaže

a ustvari je zidanu najveca zelja da vodi srbiju.da sa kapitenom kolarovim kulira uz casu dobrog konjaka u trenucima dokolice.

Venger prvi kandidat za naslednika

Pa jedino ako su degenerici vengera da dovedu

Nek se Marakani vrate slavni dani
Što se jebena Lš igra u 9?

Nzm i ja sam sad video to.

Cudno je. Plasim se :(

Sranje. Volio sam vidjeti 45 na satu iza 20 h