Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Ronaldo dobio direktan crveni vidim
Lion vodi 2:0 hahahahahhahah
useri kladionicu bre
A sudija jedan jedini Feliks Brih haha neće ovaj lik ništa više suditi, to što je nas oštetio je nebitno, ali da rasplače Kristijana, e to mu nikad neće oprostiti
A smešan je crveni
https://www.youtube.com/watch?v=VAIoTD-APjI
skloniće ovaj snimak uskoro
Lyon iznenadjenje
jedan komentar na portalima: sad će ronaldu da proradi srpski inat, iako je portugalac hahahah
ne znam zašto mi je ovo urnebesno
Sklonili su ga lecki sta je bilo na njemu prikazano?
Kristijanu nakon crvenog kartona, u tunelu prilazi muškarac i ljubi ga u usta a onda ga je zagrlio.
Људи који не увиђају да је кристиан машина и који и даље просипају форице на тему гејпедер да своје креативне потенцијале намене блоку број 5 јер за даље нису
super igra juve.da su ostavili iguaina mislim da bi osvojili ligu sampiona.dobar je i mandzukic,ali bolji je iguain.bukvalno sigurnih 25-30 golova bi imao u sezoni u svim takmicenjima.po meni su favoriti.ne samo zbog ronalda,vec i zbog odlicne odbrane.ving bekovi ubijaju kako igraju npr.
Juve ima tim koji se ne zasniva na Ronaldu i tonje zapravo presjajno
Šaćiriju da se slomiju obe noge Zvezda da izgubi 5:0 gde da potpišem
Oh o Zvezdi pišem na temi Liga Šampiona
Prelijepost
фуј како је одвратан
А јесте ружан.
kepec sa brdjanskom facom mislim da ne moze gore
https://www.youtube.com/watch?v=f-viS2geQ00
vrhunski
ууу стварно сјајно
Lool Iguain u Milanu, sta je sledece, Kavani u Lionu, Suarez u Viljarealu