Prijava

Znaš li ti šta je Milan, debilko?

Italijanski klub sa sredine tabele ako se ne varam

olako se timovi odriču iguaina.jedino napoli sto je uzeo kintu i logicno odradio.real dovede benzemu koji je u najboljem slucaju istog kvaliteta kao iguain.juve ima nikad vecu sansu da osvoji ligu sampiona i posalju ga na pozajmicu u milan.nisu mogli da se otvore za jos koji milion.

Ronaldo trazio da bude u sredini napada a iguain nece i ne moze na bok ko mandzukic

Plus imaju dibalu

A benzema je bolji od iguaina iako mislim da je iguain top klasa

Pa mogao je komotno da sedi na klupi i ulazi povremeno s nje, mora se uvek imati jedan rasan spic u ekipi, kao Ziru sto je zdrav prav prodat iz Arsenala zavrsio u Celziju

moje subjektivno misljenje je da je iguain bog za benzemu.a i statistika kaze da je bolji po golovima.al jebes satistiku.nije to merilo.u svakom slucaju bi pre imao iguaina u ekipi nego benzemu.da se ne istripuje jedan dan jer je gledao nekog hodzu pa da se ne raznese u svlacionici.deluje mi kao psiho.
ronaldo igrao 6 tekmi na krili,a 3 u spicu.dibala igrao ili na krilu ili iza napadaca.
ronaldo na krilu,dibala iza iguaina i bilo ko na drugo krilo.nije bitno.ubijali bi.

Juve nikad nije igrao tu formaciju

Ne lupetaj
Vidi koliko je golova davao Benzema pored Ronalda i Bejla u Realu. Pa i jebenog Ramosa tamo svako može da da gol a to ugiši špica
Naravno da niko pametan ne može da ospori Iguana igračinu

ne seri.ugusi spica.trpaju ga loptama sa svih strana.

dobro, neka bude dibala drugo krilo.nebitno.igraju sa njim na krilu ove sezone.

Da pogotovo ga je Ronaldo trpao jer je on baš poznat po asistencijama haha

Sad si se izasrao puno, ronaldo ima baš puno asistencija u realu.

i tako poznat ih je imao u proseku 10 po sezoni.samo u primeri

Ako statistika tako kaže ok

Benzema vrhunski timski napadač i igrač. Ne Žiru fazon, pošto Žiru je bulja, nego pravi igrač za Real madrid i jedan od retkih napadača koji je mogao da igra uz Ronalda i Bejla. Iguain tako nešto ne bi mogao nikada.

Doduše Iguain je vrh napadač stvarno, serem i ja, ali nije to kod Benzeme samo koliko je golova dao.

119 asistencija je imao ronaldo u realu, a igrao je koliko, 8 godina čini mi se, 15 u sezoni jbg. Nije poznat po tome, ok, jer je sebično govno, ali 15 u sezoni je odličan broj za prvog napadača.

tacno.super je on igrac.radi za ekipu,vraca se,asistira.samo sto je meni iguain bolji.kao sto sam i napisao subjektivno misljenje.

E a stoji ovo da bi se teško neko drugi uklopio tu bolje od benzeme.