Prijava

Pa iguaina je ronaldo i oterao iz reala sto bi igrao sa njim u juveu?

jer je ljudski prastati

tacno.super je on igrac.radi za ekipu,vraca se,asistira.samo sto je meni iguain bolji.kao sto sam i napisao subjektivno misljenje.

Da, ok, poštujem svakako. Htedoh reći ono što je AleksandarKG bolje skockao od mene, tačnije direktnije skockao:

E a stoji ovo da bi se teško neko drugi uklopio tu bolje od benzeme.

Ne kažem da je bolji, nego prosto čovek se uklopio u tu ekipu valjano. Ko zna, možda bi u nekom drugom klubu više rešetao, da je stil igre drugačiji, a opet možda bi se i uprdeo.

Sanitarni čvor
jer je ljudski prastati

hahah

Haha al ja nisam postavio pitanje zasto bi iguain hteo da igra sa ronaldom nego ronaldo sa iguainom haha verovatno im rekao ok dolazim al oterajte iguaina ne uklapamo se jbg

juce totinehm docekao psv na livadi.bukvalno teren za kup srbije prvo kolo.
flesbek 1976ta.jos je falilo da u petercu nema uopste trave nego blato.potpun ugodjaj retro

хахахааа, скроз ретро. . .и још 2-3 правоугаоника 5х8 метара са чудном бојом траве рандомли распоређених диљем терена

kapiram da bi prvi englezi kukali da dodju na takav teren u goste.jos kada bi popusili, pa kuknjavi nikada kraja.

шта уради манчеста јувентусу, а Мурињо леле

dobra tekma bila ajaks bajern.golova,brza igra,malo ubijanja i super tekma se dobja kada se sve to spoji.

тафић одличан потез одлазак из саутх, игра лш, главни играч, ови се боре за опстанак.

ko god da ode iz engleske u holandiju bio bi glavni igrac.nebo zemlja fudbal.

Liverpul - Bajern
Ajaks - Real Madrid
Roma - Porto
Lion - Barselona
Totenhem - Borusija Dortmund
Mančester junajted - Pari Sen Žermen
Atletiko Madrid - Juventus
Šalke - Mančester siti.

Dalje idu:
Liverpul
Ajaks
Roma
Barselona
Borusija
PSŽ
Juventus
Siti

po meni 5 izjednacenih parova i 3 sa favoritima.

Слажем се са еуфратом геннерално, мада бих више волео да прође Атлетико од Хувеа.

Ja nigde ne vidim favorite osim kod Ajaxa, Bajerna, Borusije i Sitija. Gledao sam podrobno svaku utakmicu prethodnih šest kola i preklopio stilove igre po ovim izvučenim parovima, niko nikome ne leži, biće klanica. Osim Totenhema, svi zasluženo.

Ajax osvaja. Zapamtite ovaj post, pičke!
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/61nCyER1z8L.png

Siti ako ne izbaci salkea ja cu kurac odseci i okaciti sliku ovde na temu

Osim Totenhema, svi zasluženo.

Po mom mišljenju Totenhem je više zaslužio nego Inter, a i Napoli je zaslužio da prodje više i od Liverpula a i PSŽa

Solidno lupetanje ovde nema šta