Prijava

nema informacija da je povredjen.99 posto da da

nema frke.
ne igra matic,izasle postave.jos je povredjen.

Ladno Ajaks jebote

Djoto e znas zasto ti tolko pricas o fudbalu, pa zato sto bezis od problema i nezelis da razgovaras o tome sto si zateko kevu kako se promangupirala, i samo ma bravo samo tako nastavi da bezis od problema kroz blebetanje o nebitnim stvarima.

nisam bas gledao celu tekmu,ai mi je delovalo da se ajaks dobro branio.malo me jebavao striming,malo gledao barsu manc.na kraju kada se sve sabere slabo sam sta i gledao ko svet.

Da su imali malo veca jaja dali bi jos 3 komada.

Razbili su ih

Tadić presolidan napomenuo bih

Šta je ovo krv ti jebem

Kakav povratak lepote fudbala u odnosu na industrijsko katanaco sranje. Ajaks, Totenhem, Barselona, Liverpul, timovi koji igraju fudbal.

Legit debilko ovaj trener Čukaričkog.

taj nam je i u reprezentaciji,pa ti vidi...gledao sam samo prvih par minuta posle prvog poluvremena sta sere.kao da je na lepku ili vinjaku.mozda i oba.
sta reci o tekmi.vaaaaaaaauuuuu

sinoc sevali golovi na sve strane, milina

Specifican fenomen, 99% Srba ce navijati za Ajaks jer su autsajderi i najslabiji u grupi, dok ce isti ti u zivotu uvek da se priklone jacem, u ovom slucaju naprednjacima, a manjinu da sikaniraju. Znaci simpatije prema strancima, a Srbe gazi. Klasican autosovinizam i to je psihopata provalio, svakodnevno vredja svoj narod i dobija vecinu, kakva kurac sranja ti si jedan od milion, ti si dobar, mi smo govna i tako nam se obracajte i glasamo vas

Зато ја навијам за бајерн реал мадрид и остале институције да не набрајам

Pogrešno rezonuješ Bombi. Ceo svet će navijati za Ajaks jer su to neki ideali, da slabiji pobedi jačeg.

Ali isto tako, ceo svet će navijati za onog od koga mu zavisi egzistencija.

U svakoj firmi se 80% radnika šlihta direktoru zarad nekog unapređenja, to je činjenica.

Kod nas ti je politika jedini biro za zapošljavanje, naravno da će svi tu da apliciraju jbg.

kakva tekma juce.liverpul igrao dobro,a barsa davala golove.mozda je u istoriji fudbala ovaj sastav barse najciganskiji ikada.sa vidalom kraljem cigana su upotpunili ekipu.
jebe onaj ludi ajaks.ne volim holandski fudbal,ali ovi jebu koliko imaju jaku sredinu.

Barsa - Ajaks ako bude biće tipa 4:0

Inače da, lijep fudbal igra Ajaks nema šta kao osice neke malene