Prijava

што сви мрзе атлетико толико шта играју дефанзивни фудбал молим вас реците ми да није то у питању

A druuže kako zašto, pa to je portugalsko-španjolsko patentirano ciganisanje podignuto na novi nivo i začinjeno retardiranim Cholom koji je sKRoZ LuD BrT. Minuti aktivnog fudbala na atletikovim utakmicama su na Hetafe level niskim brojkama, a začiniš to sa pogibeljnim startovima rendom Filipe Luisa ili Kokea i dobiješ ciganisanje over 9000. Pa mislim videlo se na kraju dvomeča protiv shitty-ja na šta je ono ličilo, kao seoski turnir u sumrakovac.

па добро шта треба да се отвори против ситија бајерна и са ким већ игра јел па примили би 10 комада какву екипу имају шта причате ви

Ma nije problem defanzivna igra, poštujem to, igraš sa resursima koje imaš i upotrebljavaš ih najoptimalnije moguće, problem je stav ciganjorski, skup debila na čelu sa debilom trenerom, idu mi na kurac ovako kao persone.

Е па није, Италијани мајстори одбране уживање их гледати како то раде, Мурињо исто некад кад игра тако (његов Реал са контранападима је било уживање гледати), али ово је баш иритантно као Шмо што је навео.... Ајде да су клуб нивоа Елчеа па да кажеш, јбг, не могу боље.... Како ми је драго било сваки пут кад им се Роналдо посрао по фаци, као јао ја сам луди Чоло, показујем муда, добили смо 2-0, видите ме како сам луд хехе и онда му овај забије хет-трик и намаже га говнима....

Ма каквих 10 голова, није то Атлетико Жуниња Паулисте што је Сегунду играо, овај Атлетико је јак тим, 10 година већ они нису никакви аутсајдери, само играју тако....

добро другари незнам мени су гооооООотивнии

А добро, није све црно, Годин преготиван био, најбољи штопер на свету једно време, Лемар исто сад готиван....

гори ми је нпр неки тотнем којих је усрало лига шампињона једном у милијон година и сад набусити пред сваку сезону иду јухришамо на титулу на 2 3 место на лигу шампиона

Inače, Siti nema lidera na terenu, nekad je to možda bio Kompani odnosno Jaja Ture, nešto najbliže tome

E da predobra mi ova priča da je menadžer Jaja Turea angažovao nekakvog vudu vrača da baci kletvu na Gvrdiolu i LŠ, jer je ovog maltretirao.

Čolo i Atletiko s druge strane čuda napraviše, ne znam kako neko može da ne voli taj pregotivni klub. Real su zamalo dobili u finalu lš, dva prvenstva uzeli, stvorili i prodali gomilu dobrih igrača za super lovu i napravili od sebe pristojan klub koji svako moli Boga da izbegne. Pre Simeonea praktično nisu postojali. Volim ih odavno, a zadnjih par godina pogotovo jer su armija na terenu, i mora protiv njih da se pruži maksimum kako bi se pobedilo.

Znači već preko pola decenije, svake godine negde u proleće se povede diskusija o tome da li je Gvardiolo prevara od trenera ili ipak ne, i svake godine nakon cirka sedam miliona barela investicija u tim i predvidljivog rezultata kad se naidje na tvrdo, dodje neki lik da ga brani i uspe da ne bude napušen kurcem

I to se maltene sinhrono odvija na svakom forumu koji iole prati futbal

E da i kup uefa su uzeli, zaboravih.

заправо 3 ал добро

Mislim da su jedan samo uzeli sa Simeoneom, ne znam sad vć više.

ја мислим да су сва 3 од 2011 до сад то је то чини ми се
елем ренџерс фанфут финале ЛЕ молим те боже да не освоји ренџерс

Majko mila, koliko dešavanja i uzbuđenja u par minuta. Finale lige šampiona ne mora ni da se igra.

https://fb.watch/d9FbFoMYkb/

bugari gonna bugar