Prijava

Da li je zaista znao da na majici nosi sliku generala koji je pobio Srbe?

Ко ће знати.

Znaš kako mi se, s oproštenjem, jebe za Sergeja Trifunovića i njegovu majicu.
Ova Srbija je majke mi čudna zemlja, nemamo šta pametnije da radimo nego dva dana palamude svi o jebenoj majici. Nemamo veće probleme, svi, kao da ćemo da izginemo ako ne saznamo istinu o Sergeju Trifunoviću i odgovor na to ingeniozno pitanje da li je znao ili nije znao ko je baja na majici. Boli me bre uvo!
Užas!

U Sarajevu, na promociji filma "Montevideo...", juče.

Волео бих да није знао, јер би то била потврда да је тупаџија, како се сумња.

Љигама жељним пажње је највећа казна игнорисање. Тако да, пустиш их лепо у пизду материну па нек цркну од муке. А ионако ми пуца туксон шта Сергеј урбани Трифуновић мисли по било ком питању, а нарочито о рату у БИХ. Предлажем лок на тему.

Ja nem' pojma šta se to dogodilo(na putu za ludilo, jelte).

Ali ako je Sergej, kontam da je nešto zajebo.

Dokle više da serete po sopstvenom narodu?! Naravno da nije dobro u Srbiji, ja drugu zemlju nemam!

Znao je i ponosi se tim. I Črčo mene je, na žalost, briga, izvini. Ne zbog šupka Sergeja i što me zabole šta on radi u životu i koga guzi, nego zato što njegova majica i njegove izjave(ne samo njegove) imaju neke druge posledice...

Ја бих најрадије Сергеја без мајице.

По моме, овај, мишљењу, далеко је битније питање: Да ли је он кривац из сенке за развод Нате&Даче <3<3<3 mwwa :* ?
Ја мислим да јесте.

Ma kapiram ja to aurora, pogotovo deo

Ne zbog šupka Sergeja i što me zabole šta on radi u životu i koga guzi

ali je poenta da se sve sad oko toga vrti, znaš niko ne priča o majici majice radi, ne o postupku njega radi, problemu rata radi, nego o majici Sergeja radi.
Jebote iz frižidera ga očekujem ceo dan.
Ovo nije istorijsko, sociološko, nacionalno, nazovi kako hoćeš pitanje više, ovo je prekrečeno u estradno, medijsko, ziljavo pitanje i od toga mi je muka!
Jer nije ni prvo ni poslednje.

Puca mi za estradu,pitao sam se da li ima još ljudi u Srbiji kojima je muka od uvlačenja u dupe drugima koji su nas ubijali.Ti bi mogao da imaš bar malo saosećanja sa onima koje je pobio taj Divjak.

Znaš kako mi se, s oproštenjem, jebe za Sergeja Trifunovića i njegovu majicu.
Ova Srbija je majke mi čudna zemlja, nemamo šta pametnije da radimo nego dva dana palamude svi o jebenoj majici. Nemamo veće probleme, svi, kao da ćemo da izginemo ako ne saznamo istinu o Sergeju Trifunoviću i odgovor na to ingeniozno pitanje da li je znao ili nije znao ko je baja na majici. Boli me bre uvo!
Užas!

Slažem se.Ljude treba da prestane da boli kurac šta radi neko drugi i da počnu da gledaju svoja posla.Jer moj život se neće bitno promjeniti ako se Sergej Trufunović sutra posere nasred skupštine i drekne se: JA NISAM SRBIN!
I to je to.

Ti bi mogao da imaš bar malo saosećanja sa onima koje je pobio taj Divjak.

Kome se obraćaš?

Što se nađe prozvan ČURČE ?

Jer moj život se neće bitno promjeniti ako se Sergej Trufunović sutra posere nasred skupštine i drekne se: JA NISAM SRBIN!
I to je to.

hoće li ti se život mic po mic ovakvim istupima promeniti kad jednog dana budeš plaćao ratnu odštetu okolo?

Zato što sam ŽENSKO, a navedeni post se odnosi na moj post, pa da ti kažem da proveriš rod kada se obraćaš nekome, osnovna kultura na svakom forumu.

Ljude treba da prestane da boli kurac šta radi neko drugi i da počnu da gledaju svoja posla.Jer moj život se neće bitno promjeniti ako se Sergej Trufunović sutra posere nasred skupštine i drekne se: JA NISAM SRBIN!

Upravo to. Savršeno me boli za ispade javnih ličnosti tog tipa. A moja briga ili palamuđenje ili ne znam šta neće ni jedan život nigde vratiti niti uticati na nešto.