Ko poslednji pobednik (112)

  1. ЈА МЕЊАМ НИК У Џ

  2. Па наравно, мене храна увек привуче! :) :) Зар си сумњала? :)

    Поз свима! :)

    @ Лаки

    Ма пусти бре, мени дали данас 207ицу, очајна прегледност! Морао сам да пазим као комби да возим!

  3. Дуб нисам ни ишао, имам оправдање, пеки ја више нећу мењати, савршено ми је овако :)

  4. Борко ,то у ауто школи ?
    Ма ја сам то одавни пребринуо него у последње време ми се много чудних ствари дешава , везано за вожњу ........... чак и сањам .....нећу о томе више да причам :) ....

  5. Ма јок бре, завршавао неке глупости за фирму по граду. Већ сам је возио, стварно је очајана, Поло је бре измислио точак за 207ицу. И Авео, Азијац ме је стварно пријатно изненадио, али не знам баш колико је сигуран при неком срању. Фауве је ипак дас Ауто у тој нижој и средњој нижој класи :)

  6. Ja koristim Lakostu, crni model, 44 i po broj, ide solidno, nemam problema sa parkingom, malo proklizuje po ledu, ali da se ispraviti, ja sam zadovoljan. Ima solidno ubrzanje, dobar start, u krivinama se pokazuje baš dobro, dobro se drži u gužvama, izbjegava čepanje štiklom.

  7. који си ти буржуј! Па Лакоста је виша класа!

  8. A ovamo kuka kako nema šta da jede.. Murš! :)

  9. Kako vas ne mrzi....

  10. Шта нас не мрзи?

  11. Djeco mila, da li ste čuli za sniženje? To je ono kad stare modele kupite po manjoj cijeni od normalne. Nekad se model razgrabi prije sniženja, ali ako imaš sreće ostane ti pa ga ugrabiš jeftinije. Jednom sam čekao 2 mjeseca da snize cijenu duksa, i kupio na kraju, 20 evrića jeftinije :D

  12. Матрикс

    Ћао Дуб, потсетио си ме РД на ту изреку, дугујем ти

    Poslaću ti broj tekućeg na PVT. Dug je zao drug.

  13. И КО НЕ СКАЧЕ, ЋЕЛАВЕ МУ ХЛАЧЕ ЛОЛОЛОЛОЛОЛОЛО

  14. Хааах, има истине :)

  15. Ja bolje da ćutim, više para sam spiskala na kojekakvu kozmetiku nego na garderobu i obuću zajedno..

  16. Мађари усрани СМРДЉИВИ МРТВАЧКИ

  17. E, Dube, tako sam ja obigravala oko ovog novog bajsa...4 meseca sam čekala, ali isplatilo se, 80 evrića sam uštedela!

  18. Ја сам више пара у животу дао на вутру (ДРОГУ), него на ишта друго.

  19. Море мурш Дубе буржују, ја на својим ногама никад нисам имао патике које вреде више 4000 динара.

  20. А шта би било да се прода док се чека снижење?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.