Ko poslednji pobednik (112)

  1. Onda kupiš La KosKu.

  2. Ili kupiš šta je ostalo.

  3. Мојих бројева никад не остане :(

  4. Što, koji broj nosiš?

  5. Патика/ципела 44. А Ово шта ми одговара. Али ми је тешко наћи било шта, јер сам мршав и висок, а поврх свега штркљав.

  6. Pa okej je to, bilo bi komplikovanije naći obuću na rasprodaji da nosiš 42/43. Meni je i ovako problem, 37 mi malo, 38 veliko, pa ti vidi.

  7. ВОЈВОДИНА 2 111111111111111111

    ПАРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

  8. Hoćeš da kažeš da si štrapljast?

  9. Није. 43 и 44 су најчешћи мушки бројеви. 42 и 45 су пратећи. Радио сам у продавници ципела :)

  10. Interesantno, ja uglavnom poznajem muškarce koji obuvaju 42 ili 43. :) Imam jednog druga koji nosi 46, taj i ne proba obuću, čim vidi da ima taj broj bilo kakvog modela, odmah kupuje. :)

  11. Борко не бих рекао да је 43/44, него 45/46, пошто где год одем задње купим. :)

  12. Стоји, мада 46ице сад има генерално довољно. Мада пуно зависи и од калупа. Нпр, имам једне патике ципеле 42, али и 45.

  13. Matrikse, i ti nosiš 46? Boli te uvo, možeš stopalima da gasiš šumske požare. :)

  14. Ма ја својим чизмама радим евакуацију. :) Зависи од калупа да ли је 45 или 46 :)

  15. То је зато што 46ица немају пуно, да не стоји на лагеру. У радњи са 5 000 пари (јаконвелика) углавном имаш један пар, евентуално два по моделу и боји.

  16. Jbt, imaš 9 godina manje od mene, a nosiš obuću 9 brojeva veću od moje. O_O

  17. То су ове генерације расле у радијацији...

  18. Ko kaže da bombardovanje i osiromašeni uranijum nisu ostavili posledice... :)

  19. Морам признати да је то видљивије на женском роду :) ал и законом кажњиво.

  20. Još par godina, strpi se.. :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.